Together Magazyn » Aktualności » Park Powrotu do Przeszłości – Fascynująca przeszłość na wyciągnięcie ręki
Park powrotu do przeszłości

Park Powrotu do Przeszłości – Fascynująca przeszłość na wyciągnięcie ręki

Jak wyglądała ziemia, zanim pojawił się na niej człowiek? W jaki sposób powstały największe odkrycia naszej cywilizacji? I czy potomkowie dinozaurów nadal żyją? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań warto poszukać w Parku Powrotu do Przeszłości – niezwykłym miejscu, gdzie spotkacie się oko w oko z historią naszej planety.

Cyceron mawiał, że historia jest nauczycielką życia. Warto zatem spróbować poznać ją lepiej, odkryć jej tajemnice i fascynujące opowieści o tym, jak wyglądało kiedyś życie na Ziemi. Można w tym celu sięgnąć do naukowych książek, wybrać się do muzeum, przeczesać internet. Można też spotkać się z historią opowiedzianą na żywo, w sposób, który na zawsze zostanie w głowie i pozwoli nam na przyjemne spędzenie czasu razem z całą rodziną.

Jeśli macie ochotę na takie niecodzienne doświadczenie, wybierzcie się do Parku Powrotu do Przeszłości. Znajdziecie tu mnóstwo atrakcji, dzięki którym dowiecie się, jak wyglądało życie prehistorycznych ludzi. Trwający 30 minut spacer z przewodnikiem przybliży wam proces ewolucji Ziemi. Będziecie mogli dokładnie przyjrzeć się groźnym dinozaurom, ale także wielu innym ciekawym okazom zwierząt: wężom, krokodylkom, tarantulom, legwanom i kameleonom.

Czeka też na was moc szalonych wrażeń w strefie zabawy. Dmuchańce, euro-bungee, trampoliny, małpi gaj, ogromna piaskownica – tutaj wasze pociechy będą miały okazję naprawdę się wyszaleć. A jeśli w tym czasie złapie was głód, możecie skorzystać z oferty gastronomicznej i wypić kawę lub zjeść pysznego, świeżego gofra.

Kolejną ciekawą propozycją jest Labirynt Minotaura i Pokój Zagadek – to ciekawe wyzwanie dla tych, którzy aktywność fizyczną lubią łączyć z niebanalnymi łamigłówkami. Czy uda się wam wydostać z plątaniny korytarzy, przypominających te znane z mitologii? Czy dzięki rozwiązywaniu specjalnie przygotowanych zagadek będziecie potrafili przenieść się z przeszłości do teraźniejszości? Sprawdźcie to – ta rodzinna atrakcja dostarczy wam świetnej rozrywki, którą będziecie wspominać jeszcze długo po opuszczeniu Parku Powrotu do Przeszłości.

Ale to jeszcze nie wszystko! Możecie też pograć w minigolfa, spróbować swoich sił w budowaniu zamku z klocków Lego lub zwiedzić starą, kaszubską chatę i lepiej poznać lokalny folklor. A jeśli szukacie nietypowego pomysłu na wyprawienie urodzin, skorzystajcie z oferty, która daje wam możliwość zorganizowania własnego ogniska, urodzinowy wystrój z kolorowymi balonikami i wciągające gry zespołowe.

Park Powrotu do Przeszłości to propozycja dla osób w każdym wieku. Wyprawa do tego miejsca to połączenie nauki i zabawy – idealne dla tych, którzy nie lubią się nudzić i chcą lepiej zrozumieć otaczający świat. Przekonajcie się zatem, jak łatwo przenieść się do przeszłości i jak wiele frajdy może wam to sprawić!

Oceń