Together Magazyn » Art. zewnętrzny » FitLabs to producent suplementów diety

FitLabs to producent suplementów diety

FitLabs to producent suplementów diety i ogólnie produktów, które pomagają w byciu zdrowym i sprawnym fizycznie. Mogłoby się wydawać, że dbanie o zdrowie nie jest specjalnie trudne. W zdecydowanej mierze polega to po prostu na powstrzymywaniu się od podejmowania działań, które naszemu zdrowiu szkodzą, a także po prostu życia w sposób, do jakiego nasz organizm jest przygotowany. W dzisiejszym świecie nie jest to jednak takie proste, ponieważ środowisko jest mocno zanieczyszczone, nasze otoczenie pełne jest hałasu i innych negatywnie działających na nas czynników, a żywność nie jest najwyższej jakości. Dlatego odpowiednie wsparcie dla zwykłej osoby okazuje się być poważnym wyzwaniem. W jaki sposób FitLabs jest w stanie temu sprostać?

Dobrze wyszkoleni pracownicy

Każda zaawansowana technologicznie firma, a taką bez wątpienia jest FitLabs, działa przede wszystkim w oparciu o kapitał ludzki. Kapitał ludzki, a nie zasoby ludzkie. To rozróżnienie jest bardzo ważne, ponieważ mądry człowiek nie jest zasobem, który można sobie kupić. Jest kapitałem, w który trzeba inwestować. 

Inwestycji w kapitał ludzki w FitLabs jest bardzo wiele, ale najczęściej takie inwestycje mają charakter szkoleń. Szkolenia mogą przyjmować bardzo różne postaci. Czasami szkolenia pracowników FitLabs są typowymi szkoleniami, jakich można się spodziewać także w mniej zaawansowanych firmach, czyli skupiają się przede wszystkim na obsłudze nowych maszyn i nowych systemów, jakie pojawiają się w ekosystemie firmy. Jest nowe urządzenie – trzeba je wdrożyć do codziennej pracy. To oczywiste.

Często jednak mowa o znacznie bardziej zaawansowanych szkoleniach. W FitLabs ważniejsze od tego, na czym i co należy zrobić, jest to, w jaki sposób należy podejść do problemu. Dlatego szkolenia odbywające się dla pracowników FitLabs przyjmują postać nauki dobrych procesów, zaawansowanych mechanizmów i optymalizowania jakości działania w procesach uczących się.

Brzmi skomplikowanie? Na pewno tak, ale firmy technologiczne, takie jak Fitlabs, skupiają się na doborze najlepszych pracowników, którzy są w stanie poradzić sobie także z takimi zaawansowanymi procesami.

Wsparcie zewnętrzne

Często okazuje się, że pomimo znakomitego uzbrojenia technicznego pracy pracowników Fitlabs, nie posiadają oni na miejscu wszystkiego, co jest potrzebne do wykonania odpowiednich badań lub testów. Nie oznacza to wcale jednak, że w takim przypadku konieczne będzie zaniechanie przeprowadzenia określonej procedury czy pracownicy będą zmuszeni do znalezienia innego, nieoptymalnego procesu pozwalającego poradzić sobie z powstałym problemem. Zamiast tego pracownicy FitLabs przeniosą swoją działalność do jednostek naukowych

FitLabs bardzo często współpracuje z akademickimi i komercjalnymi jednostkami naukowymi, dzięki którym możliwe jest przełamywanie kolejnych barier. Limitem dla jakości produktów FitLabs jest pomysłowość pracowników Fitlabs, a dla pomysłowości pracowników limitem jest z kolei kwestia ograniczeń fizycznych i technicznych. Zarząd FitLabs dokłada wszelkich starań, by te bariery znosić i robi to bardzo skutecznie, co często jest związane z poważnymi wydatkami. Wiodącej na rynku jakości nie da się jednak łatwo przełożyć na pieniądze i FitLabs tego nawet nie robi, ponieważ rola lidera technologicznego na rynku zawarta jest w misji i wartościach firmy. Ich realizacja jest zdecydowanie najważniejsza dla całego zespołu Fitlabs, o czym klienci i partnerzy dobrze wiedzą. Dlatego też zawsze bez wahania i wręcz entuzjastycznie sięgają po produkty Fitlabs.

Oceń