Together Magazyn » Aktualności » Dziś Galeria Bałtycka będzie nieczynna

Dziś Galeria Bałtycka będzie nieczynna

Z powodu skutków ulewy, jaka przeszła w czwartek nad Trójmiastem, dziś (piątek, 15.07.) Galeria Bałtycka będzie nieczynna. Obecnie w budynku trwa wypompowywanie wody i ocenianie szkód. Na teren centrum wejść mogą jedynie kierownicy oraz pracownicy lokali.

 

W Trójmieście trwa usuwanie skutków 14-godzinnej ulewy, jaka przeszła wczoraj nad województwem pomorskim. Padający deszcz zalał m.in. skrzyżowanie Alei Grunwaldzkiej i ulicy Słowackiego. Woda wdarła się również do Galerii Bałtyckiej. Z tego powodu centrum handlowe będzie dziś nieczynne.

 

– Obecnie trwa wypompowywanie wody i ocenianie szkód poczynionych przez ulewę – mówi Marcin Łukasiewicz, dyrektor Galerii Bałtyckiej. – W budynku oraz w okolicy nie ma w tej chwili energii elektrycznej. Powoduje to, że nie można otworzyć rolet wejściowych do poszczególnych lokali handlowych i usługowych. Najwięcej wody było na poziomie -1.

 

Dziś do budynku wejść mogą jedynie pracownicy lokali. Wejście dla nich znajduje się od strony ul. Dmowskiego (wejście przez rampę nr 3).

 

Nie wiadomo jeszcze czy jutro (sobota, 16 lipca) Galeria Bałtycka również będzie zamknięta.

 

 

Więcej informacji udziela: galeriabaltycka@hiday.pl

Oceń