Together Magazyn » Aktualności » „Królowa Śniegu” Teatru Polskiego w Warszawie

„Królowa Śniegu” Teatru Polskiego w Warszawie

Zapraszamy małych widzów, a także ich rodziców na wyjątkowy spektakl „Królowa Śniegu” Teatru Polskiego w Warszawie, który zagości na deskach GTS w ramach cyklu Teatry Polskie.

Królowa Śniegu – 2 kwietnia 2016 , godz. 18:00

Autor: Hans Christian Andersen
Reżyseria, scenariusz i scenografia: Tomasz Konina
Światło: Tomasz Konina
Kostiumy: Joanna Jaśko-Sroka
Muzyka: Andrzej Strzemżalski
Choreografia: Luiza i Marcelo Almiron
Występują: Grażyna Barszczewska, Marta Kurzak, Joanna Trzepiecińska, Jarosław Gajewski, Paweł Krucz, Przemysław Pawlicki , Marek Szadkowski

„Królowa Śniegu” to opowieść o miłości, przyjaźni i dorastaniu do odpowiedzialności, ale też o rozpoznawaniu dobra i zła w świecie, w którym coraz trudniej być dzieckiem.
W beztroski, bezpieczny świat Kaja i Gerdy wkracza Królowa Śniegu. Odmienia serce małego chłopca, który nagle zaczyna patrzeć na świat oczami dorosłych. Staje się obcy, obojętny, samolubny, wreszcie znika – wybiera życie w dalekiej, pięknej, ale odludnej krainie u boku Królowej Śniegu. Jego mała przyjaciółka Gerda postanawia sprowadzić go do domu…

„Królowa Śniegu” – jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena – w wielu z nas budzi wspomnienie pierwszej książki i pierwszych wzruszeń literackich, stąd też spektakl, mimo, że kierowany jest przede wszystkim do dzieci w wieku szkolnym (od 5 lat), zainteresuje również starsze rodzeństwo i rodziców.

Czas trwania: 1h 15 min ( bez przerwy )
Bilety:
Strefa A – 60/40 zł
Strefa B – 40/25 zł
Strefa C – 35/20 zł
Strefa D – 15 zł

Oceń