Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Clinica Cosmetologica – Gabinety profesjonalnej kosmetologii w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Clinica Cosmetologica – Gabinety profesjonalnej kosmetologii w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Clinica Cosmetologica to miejsce, w którym najlepsi specjaliści (nasi kosmetolodzy wspierani przez dermatologów) wykorzystują swoją wiedzę, pracując na najlepszym sprzęcie, jaki jest dostępny na rynku. Poznaj zakres naszych sprzętów, naszych specjalistów oraz kosmetologów. Każdą osobę zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE kosmetologa.

Wszystko to, aby walczyć z defektami estetycznymi, ale też poważniejszymi problemami skóry takimi, jak:

  • nadmierne owłosienie, wrastające włoski, zapalenie mieszków włosowych,
  • cellulit i rozstępy,
  • blizny potrądzikowe,
  • starzenie się skóry (zabiegi Anti-Aging),
  • rozszerzone naczynka.

Depilacja laserowa

Dużą część naszych pacjentów stanowią osoby korzystające z depilacji laserowej. Do tego celu wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt – laser diodowy Vectus. Z depilacji laserowej korzystają zarówno osoby, które po prostu mają dość ciągłego golenia / tradycyjnej depilacji, ale też osoby zmagające się z takimi problemami, jak zapalenie mieszków włosowych, nadmierne owłosienie, czy wrastające włoski.

Laser Vectus został naszpikowany najnowocześniejszymi technologiami, dzięki czemu zabiegi są jeszcze bardziej efektywne. Bardzo rzadko zdarzają się osoby z odrastającymi po zabiegach włoskami. W ciągu roku mogą się one jednak pojawić, są to włoski, które w czasie wizyt w gabinecie nie znajdowały się w fazie wzrostu. Z łatwością pozbędziemy się ich podczas jednego zabiegu przypominającego.mówi Natalia Munda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Więcej o zabiegu: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Cellulit i rozstępy

Najczęstszymi problemami, dotyczącymi skóry ciała, są rozstępy oraz cellulit. Oba z nich jesteśmy w stanie zredukować podczas zabiegów. W przypadku rozstępów pomogą: Laser Palomar Emerge, Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Surgen, Maximus oraz Dermapen/ Mezopen. Do walki z cellulitem można z kolei wykorzystać takie zabiegi, jak: Icoone, Venus Legacy, Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Maximus oraz Dermapen/Mezopen.

Wbrew obiegowej opinii zarówno cellulit, jak i rozstępy to problemy pań w każdym wieku i rozmiarze. Miewają je nastolatki, kobiety dojrzałe, osoby szczupłe i z nadwagą. Na szczęście obu tych problemów jesteśmy w stanie się pozbyć. – mówi Natalia Munda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Więcej o zabiegach na cellulit na stronie https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Blizny potrądzikowe

W ofercie Clinica Cosmetologica znalazły się również zabiegi na blizny potrądzikowe, wśród których wymienić można: Laser Palomar Emerge, Laser Harmony XL pro NIR, GeneO+, Cellu M6 Integral, Mobilift, Surgen (Pollogen Legend) oraz Maximus (Pollogen Legend). Są to nowoczesne rozwiązania, dzięki którym nawet jeżeli nie zlikwidujemy zupełnie blizn, to uda nam się je znacznie zredukować.

W przypadku redukowania blizn, podobnie jak przy innych zabiegach, należy pamiętać, że efektu nie zauważymy po jednej wizycie. Konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Dopiero wtedy można będzie zauważyć zadowalające rezultaty. – mówi Natalia Munda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Zabiegi Anti-Aging

Wiele osób decyduje się na zabiegi typu Anti-Aging. Umożliwiają one znaczne odmłodzenie skóry w stosunkowo niedługim czasie. To wszystko dzięki takim rozwiązaniom, jak: Ultraformer III, Laser Palomar Emerge, Laser Harmony XL pro NIR, Surgen (Pollogen Legend), Maximus (Pollogen Legend), Mobilift M6, GeneO+, Dermapen 3/Mezopen, głowica Hot-Cold, ultradźwięki.

Dzięki zabiegom Anti-Aging uzyskać możemy wiele korzyści. Usuwanie zmarszczek, ujędrnianie skóry, lifting, poprawa owalu, rozświetlenie i odświeżenie cery… Wszystko to jest możliwe dzięki innowacyjnym technologiom, stosowanym w naszych sprzętach. – mówi Natalia Munda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Rozszerzone naczynka

Dużym problemem potrafią też być kruche, pękające naczynka. Taki utrzymujący się stan może prowadzić do pojawienia się rumienia oraz trądziku różowatego. Zabiegi w tym przypadku muszą działać skutecznie, ale delikatnie. Najczęściej wykorzystuje się tu takie rozwiązania, jak: Quadrostar Pro Yellow, laser VariLite 532 nm. oraz VariLite 940 nm., laser Harmony XL oraz zabieg przy użyciu głowicy Hot-Cold.

W przypadku zabiegów na naczynka duże znaczenie ma też postępowanie pacjenta. Chcąc, zabiegi dawały dobre rezultaty, należy odpowiednio dbać o skórę w domu i unikać czynników drażniących, jak chociażby: opalanie, mycie twarzy gorącą wodą, czy stosowanie drażniących kosmetyków. – mówi Natalia Munda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Działanie Clinica Cosmetologica opiera się na pracy z przyczynami defektów skóry. Celem jest tu nie chwilowa poprawa wyglądu, a poprawa faktycznego stanu skóry i wyeliminowanie jej faktycznych problemów. Jest to możliwe dzięki codziennej pracy doświadczonego zespołu na najnowocześniejszym sprzęcie, jaki jest obecnie dostępny. – mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog z Clinica Dermatologica.

Clinica Cosmetologica – 3 gabinety: Gdańsk, Sopot i Gdynia

Naszym celem jest sprawienie, aby profesjonalne zabiegi były dostępne dla każdego. Dlatego obecnie funkcjonują trzy gabinety Clinica Cosmetologica. Co więcej, pozostają one w ścisłej współpracy z Clinica Dermatologica – najnowocześniejszą tego typu placówką w regionie – co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Clinica Cosmetologica Sopot
ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek)
Telefon: +48 791 600 605

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
Telefon: +48 791 604 604

 

5/5 – (3 głosów)