Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Inteligentny dom – sprawdź rozwiązania, które Cię zaskoczą!

Inteligentny dom – sprawdź rozwiązania, które Cię zaskoczą!

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu marzenia o inteligentnym domu pozostawały jedynie w sferze wyobrażeń. Dzisiaj smart home jest w zasięgu ręki. Dzięki inteligentnym i innowacyjnym produktom najwyższej klasy możemy stworzyć dom w pełni dostosowany do potrzeb i stylu życia jego mieszkańców. Dom naszych marzeń, który wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom naszym i naszych bliskich.

Dom, który myśli za Ciebie

Inteligentny dom to miejsce, w którym nowoczesne systemy odgrywają ważną rolę. Produkty smart są przyjazne i łatwe w obsłudze już od pierwszych chwil. Pozwalają zaoszczędzić czas i uczynić nasze życie prostszym. Inteligentne produkty nie tylko odpowiadają na nasze potrzeby i ułatwiają codzienne funkcjonowanie w domu, lecz także dopasowują się do naszego stylu życia. Sprawiają, że dom zmienia się wraz z nami i stanowi integralny element naszej codzienności. Dlaczego inteligentny dom to dom przyszłości, w którym odnajdzie się każdy? O zaletach smart systemów opowiedział nam Maciej Fiedler z firmy Fibaro, która jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych marek w sektorze smart home.

Rozwiązania szyte na miarę

System Fibaro został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić użytkownikom nieustanne powiększanie systemu o nowe urządzenia. Możemy wprowadzać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu stopniowo i dodawać coraz to nowe integracje. Praktyczność i funkcjonalność są więc bez wątpienia ogromnymi zaletami inteligentnego domu. Co jednak sprawia, że produkty smart są tak przyjazne dla użytkownika? Maciej Fiedler zwraca uwagę na to, że urządzenia instalatorskie zaprojektowano w taki sposób, aby ich montaż był szybki i bezinwazyjny. Produkty systemu Fibaro są na tyle proste i intuicyjne w obsłudze, że ich konfiguracja nie sprawi nam najmniejszego problemu. Urządzenia są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka i dokonaniu krótkiej konfiguracji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii możemy błyskawicznie cieszyć się udogodnieniami smart domu w naszych czterech ścianach.

Produkty dla wymagających

Nowoczesne rozwiązania dla inteligentnego domu zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Produkty Macieja Fiedlera wyróżniają się eleganckim i nowoczesnym designem, który znakomicie wkomponuje się w wystrój naszego domu. Są ciche i niewielkie, dzięki czemu bez problemu znajdziemy dla nich miejsce. Niewielki rozmiar i estetyczne wykonanie tych innowacyjnych urządzeń to kolejne z zalet tego inteligentnego systemu. Produkty Fibaro nie tylko nie zaburzą otaczającej nas przestrzeni, lecz także wspaniale ją dopełnią. Nowoczesne urządzenia dla smart home stwarzają nowe możliwości, zastępując przy tym większe i mniej wielofunkcyjne przedmioty. Fibaro dużą wagę przykłada do wysokiej klasy designu ich produktów – wszystko po to, aby spełnić oczekiwania tych, dla których estetyka i jakość wykonania są równie ważne, co funkcjonalność.

Liczy się Twój komfort i bezpieczeństwo

Nie zapominajmy o tym, że inteligentny dom to również podwyższony poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zintegrowany system produktów smart ułatwi wykonywanie codziennych czynności oraz podniesie poziom życia osób starszych i o ograniczonej mobilności. Zalety inteligentnego domu odczują także dzieci, a nawet… czworonogi.

Atutów smart home nie brakuje także w kwestii zabezpieczeń. Zdalne sterowanie urządzeniami znajdującymi się w inteligentnym domu i dostęp do panelu zarządzania zostały odpowiednio zaprogramowane i przemyślane. Producent pieczołowicie zadbał o bezpieczeństwo oprogramowania smart produktów. Korzystając z rozwiązań dla inteligentnego domu, nie musimy obawiać się o wyciek naszych danych albo o to, że dostaną się w niepowołane ręce. System Fibaro wyposażony jest w odpowiednie zabezpieczenia najwyższej klasy. Jak zaznacza Maciej Fiedler, dane oraz dostęp do inteligentnego domu użytkownika są chronione przez systemy WAF i Anty-DDoS. Dodatkowo, produkty smart korzystają z szyfrowania komunikacji z wykorzystaniem protokołu TLS, a haseł poprzez Bcrypt.

Oceń