Together Magazyn » Chorwacja, Meksyk czy może… – gdzie spędzić wakacje 2017?

Chorwacja, Meksyk czy może… – gdzie spędzić wakacje 2017?

Nie masz jeszcze żadnych planów na zbliżające się wakacje? Nadeszła pora by zabrać się za ich tworzenie. Chcesz wyjechać z biurem podróży czy może podejmiesz się organizacji zagranicznego wyjazdu na własną rękę? Wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, że w przypadku korzystania z usług wybranego biura podróży płacisz i wszystko masz podane na tacy, a podejmując się wyzwania organizacji wakacji, o wszystko będziesz musiał zadbać sam.

Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 2 miejsca, które są szczególnie chwalone przez turystów z Polski. Być może spodobają się i Tobie. Oto one:

Meksyk

Idealne miejsce na wypoczynek. Tutaj zapomnisz o pracy i obowiązkach, zrelaksujesz się i wypoczniesz na rajskich plażach Jukatanu. W wolnej chwili zgłębisz tajemniczy świat Majów oraz poznasz tradycje i zwyczaje miejscowej ludności. Na liście miejsc wartych odwiedzenia w Meksyku warto umieścić Cenote – naturalną studnię, która ma połączenie z podziemnymi zasobami wód gruntowych, a woda w niej jest tak przejrzysta, że można dostrzec wszystko co znajduje się na dnie. Wczasy w Meksyku to także dobry pretekst do zwiedzenia Kryształowej Jaskini, której wyglądem zachwycają się turyści z całego świata. Nie ma się czemu dziwić, gdyż jest to naprawdę niesamowite miejsce wypełnione gigantycznymi kryształami, które zostały stworzone tylko i wyłącznie przez matkę naturę.

Chorwacja

Bezpieczny klasyk. Miejsce wybierane przez osoby, które nie chcą jechać zbyt daleko, ale chcą porządnie wypocząć. Bez względu, gdzie w Chorwacji zarezerwujesz nocleg, w każdym miejscu będziesz się dobrze bawił. Ale wczasy w Chorwacji to nie tylko całodzienne wylegiwanie się na plaży. W kraju tym znajdziesz masę interesujących architektonicznie obiektów, na których zwiedzenie warto wygospodarować nieco wolnego czasu. Turyści z Polski szczególnie cenią sobie walory Dubrownika, który nazywany jest prawdziwą „Perłą Adriatyku”. Leżący w Chorwacji Park Narodowy Jezior Plitwickich to miejsce piękne i niesamowite, do którego warto wybrać się całą rodziną. Jeśli nie zależy Ci na planowaniu wakacji z dużym wyprzedzeniem to rozważ zakup oferty Chorwacja last minute, dzięki której uda Ci się sporo zaoszczędzić. Co prawda musisz liczyć się z tym, że pakowanie walizki odbędzie się na wariackich papierach, jednak rozpoczynający się długo wyczekiwany urlop, spędzony w tak urokliwym miejscu z pewnością szybko wynagrodzi Ci cały pośpiech.

Oceń