Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Obozy dla dzieci – na organizacji wakacyjnych wyjazdów Kompas zna się najlepiej
kolonie młodzieżowe

Obozy dla dzieci – na organizacji wakacyjnych wyjazdów Kompas zna się najlepiej

Wakacje to okres,  na który z utęsknieniem czekają najmłodsi. Nie masz pomysłu, jak zaplanować wolny czas swojego dziecka? Zobacz, jakie obozy przygotowało Biuro Turystyki Aktywnej Kompas. Kolonie dla dzieci będą perfekcyjnym rozwiązaniem dla energicznych dzieci, które uwielbiają przygody. Podczas wakacyjnych wyjazdów przygotowanych przez naszych pracowników nie ma nawet chwili, aby się nudzić!

To idealna pora na poszukiwania ciekawych wycieczek, kolonii dla dziecka — wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Już dziś zarezerwuj jeden z letnich terminów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Zapraszamy na naszą stronę https://www.obozy-dla-dzieci.pl/

Obozy wakacyjne dla dzieci od lat 5

Pierwsze wakacje bez rodziców to niemałe wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Tego typu wyjazd gwarantuje nie tylko wypoczynek i zabawę, ale również najszybszy sposób na nauczenie się zaradności. Dzieci uczą się radzenia sobie z ciężkimi momentami, takimi jak tęsknota za domem czy rodziną. Dla małych pociech, które zdecydują się na kolonię pierwszy raz, przygotowaliśmy specjalne obozy tematyczne:, Moja Pierwsza Kolonia nad morzem, Mini kolonia z Psim Patrolem, Kolonia Małego Odkrywcy, Wioska Indiańska, czy W Lesie Sherwood. Takie kolonie sprofilowane są dla dzieci 5 roku życia. Oferujemy także wycieczki rodzinne do Borów Tucholskich i innych niezwykle ciekawych miejsc w naszym kraju.

Mamy ogromne doświadczenie w bezpiecznych koloniach dla najmłodszych dzieci. Chętnie zaprosimy Twoje dziecko na niezwykłą podróż, o której będzie mówić przez długi, długi czas. Gwarantujemy cudowny wypoczynek nad morzem, w zaciszu mazurskich jezior, jak również w górach.

Plan kolonii dla dzieci przemyślany w 100%. Gwarantujemy pełną moc atrakcji i zabawy. Twoje dziecko może liczyć na szereg ciekawych zajęć jak: gotowanie, prace majsterkowicza, czy tworzenie budowli z klocków LEGO, gry komputerowe, szachy, modelarstwo, atrakcje na wodzie lub też kosmiczne eksperymenty. W naszej ofercie znajdą Państwo InterKamp, czyli artystyczną przygodę pełną malarstwa, aktorstwa, tańca oraz śpiewu. Odkryj wyjątkowe wyjazdy, które rodzajem zajęć pasują do zainteresowań Twojego dziecka.

obozy dla dzieci

Wybierz odpowiedni turnus

Młodzieżowy wyjazd będzie perfekcyjną okazją do rozwijania swoich pasji, bawienia się oraz edukacji. To również ogromne szanse na poznanie całkiem nowych znajomych z różnych części Polski. Tego typu kolonie to świetny pomysł dla tych, którzy kochają spędzać ciekawie czas i nie lubią się nudzić podczas dni wolnych. Podczas naszych obozów na każdego będzie czekać cała moc atrakcji — przyjęcia, konkursy, gry terenowe, zajęcia powiązane z pasją uczestnika, wycieczki rowerowe, a także inne aktywności. 

Obozy dla dzieci są organizowane zarówno w Polsce oraz za granicą. Organizujemy wyjazdy do najpiękniejszych kierunków Europy.

W czasie kolonii młodzieży towarzyszy przyjazna zespół, który trzyma pieczę nad ich bezpieczeństwem oraz realizacją zaplanowanego harmonogramu.

Dlaczego warto wyruszyć w podróż z Kompasem?

  • wycieczki w najbardziej atrakcyjne miejsca w Polsce,
  • bezpieczne, wysokiej jakości zakwaterowanie,
  • odpowiednio przemyślane zajęcia,
  • przyjazna i rodzinna atmosfera,
  • całodobowa opieka medyczna,
  • stały kontakt z opiekunem obozu,
  • ubezpieczenie dla wszystkich dzieci.
kolonie dla dzieci

Obóz artystyczny, survivalowy, a może przygodowy? Sprawdź naszą ofertę

Szukasz obozu, podczas którego Twoje dziecko będzie mogło poszerzać swoje horyzonty i zainteresowania? Sprawdź koniecznie ofertę wyjazdów tematycznych — muzycznych, edukacyjnych, paintballowych.

Podczas wyjazdów proponujemy takie atrakcje, jak:, zawody paintballowe, joga, pływanie na deskach SUP, quady, żeglarstwo i inne aktywności wodne, granie w planszówki, jak również gry fabularne, gry w terenie, survival dla najmłodszych — jak można zobaczyć każdy znajdzie coś dla siebie. Scenariusz każdego z obozów jest każdego roku odświeżany przez nasz team — kadrę z wielkim doświadczeniem oraz instruktorów.

Obozy zimą

Podczas obozów zimowych dzieci mogą liczyć na zajęcia terenowe, artystyczne, a także na pełen pakiet sportów zimowych i innych atrakcji, które są uzależnione od konkretnego rodzaju kolonii.

Kolonie zimą podzieliliśmy są podzielone na kilka rodzajów: Strefa przygody w sercu Gór Stołowych, Wyjazdy narciarsko-snowboardowe w kraju i za granicą, Wyjazdy dedykowane całym rodzinom, WinterKamp — zimowe obozy artystyczne Ferie przygodowe.

Zapraszamy do sprawdzania naszej oferty i rezerwacji terminów odpowiednio wcześniej.

Kompas — sprawdź listę najlepszych obozów

Zachęcamy odwiedzenia naszej strony i rozglądania się wśród letnich obozów dla dzieci i młodzieży. Postaw na taki rodzaj wypoczynku, który zachwyci Twoje dziecko. Koniecznie odwiedź też naszą stronę, można znaleźć zdjęcia z kolonii po wejściu w podstronę „Fotorelacje”.

Gotowi na niezapomniane przygody? Wakacje już niebawem!

5/5 – (1 głosów)