Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Badania lekarskie – jak wybrać pracownię diagnostyczną?

Badania lekarskie – jak wybrać pracownię diagnostyczną?

Aby lekarz mógł postawić trafną diagnozę, często konieczne jest przeprowadzenie badań diagnostycznych. Jeżeli chcesz wykonać podstawowe lub specjalistyczne badania, sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając pracownię diagnostyczną.

Bogata oferta badań to podstawa

Wielu pacjentów nie przykłada uwagi do wyboru pracowni diagnostycznej, wychodząc z założenia, że w każdej wykonają badania diagnostyczne, którymi są zainteresowani. Przychodnie różnią się jednak pod względem ofert. Dobrym przykładem może być Wrocław. Centrum Medyczne Synexus działające w tym mieście proponuje pacjentom kompleksowy zestaw badań diagnostycznych. Umówić można się m.in. na:

  • badanie densytometryczne (badanie gęstości kości),
  • bezpłatny pakiet badań kontrolnych – jest on przeznaczony dla pacjentów chorujących na cukrzycę typu II,
  • badanie EKG.

Pacjenci, którzy otrzymali od lekarza skierowanie, w przychodni Synexus mogą wykonać również zdjęcia kostne i płucne.

Wrocławskie Centrum Medyczne Synexus prowadzi także bezpłatne konsultacje lekarskiej dla pełnoletnich pacjentów, u których rozpoznano atopowe zapalenie skóry.

Doświadczony personel i nowoczesny sprzęt

Wybierając pracownię diagnostyczną, warto zwrócić uwagę także na doświadczenie zatrudnionych w niej pracowników oraz sprzęt, na jakim oni pracują. Przychodnie Synexus działają w dużych miastach na terenie całej Polski – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Gdańsku, a dojazd do poszczególnych placówek nie sprawia pacjentom kłopotu.

W przychodniach Synexus korzysta się z nowoczesnego sprzętu. Tu również korzystnie wyróżnia się Wrocław – Centrum Medyczne Synexus posiada m.in. nowoczesne urządzenie FibroScan, które pozwala na pomiar stłuszczenia wątroby.

Połączenie wiedzy z wysokiej klasy sprzętem medycznym to gwarancja, że badania zostaną przeprowadzone zgodnie ze sztuką, a uzyskane wyniki pozwolą postawić trafną diagnozę przez specjalistę.

Co jeszcze oferuje przychodnia?

Wiele przychodni proponuje pacjentom więcej niż tylko przeprowadzenie badań diagnostycznych. Przykładem może być Wrocław. Centrum MedyczneSynexus specjalizuje się w przeprowadzaniu badań klinicznych. Pacjenci zainteresowani udziałem w takich badaniach muszą jedynie wysłać swoje dane kontaktowe, korzystając z formularza zamieszczonego na stronie przychodni Synexus.

Oceń