Together Magazyn » Aktualności » Avocado Sushi – smak wspólnych chwil

Avocado Sushi – smak wspólnych chwil

Każdy powód jest dobry, by spędzić wspólnie wolny czas w gronie rodzinnym. To oczywiste, że niekiedy może brakować nam pomysłu, jak umilić wspólne chwile. Czasami może się okazać, że najprostsze rozwiązania, takie jak wspólne wyjście do restauracji, są najtrafniejsze. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni lokal.

Nieważne gdzie, ważne, że razem” – twierdzi część rodziców. W takim twierdzeniu faktycznie jest nieco prawdy, bo wspólnie spędzone chwile mogą mieć wartość niewymierną. Natomiast to, do którego miejsca się udamy z naszymi dziećmi, ma duże znaczenie. Jeśli nie zadbamy o urozmaicenie rodzinnego czasu, szybko w nasze życie wkradnie się monotonia. Wybierając sopocką restaurację Avocado Sushi, możemy mieć pewność, że nasze pociechy jeszcze bardziej docenią każdą chwilę w rodzinnym gronie.

Aby zadbać o wyjątkowy smak wspólnych chwil, najlepiej zaufać specjalistom, którzy na co dzień tworzą arcydzieła kulinarne. Niezależnie od gustu i oczekiwań, zawsze można tutaj odnaleźć niezapomniane smaki, po które będziemy z przyjemnością wracać. Lokalne dodatki w postaci świeżych warzyw połączono tutaj z tradycyjną kuchnią azjatycką. Warto na przykład skosztować pstrąga – lokalnego produktu z Doliny Radości. Jest on przygotowywany w egzotyczny sposób: pieczony w soli limonkowej i podawany z japońskim risotto, z dodatkiem zielonych warzyw. Z kolei wyjątkowe i duże homary z własnej hodowli to znakomity sposób na rodzinną ucztę, która każdemu przypadnie do gustu.

W Avocado Sushi mali goście są bardzo ważni, co można odczuć na każdym kroku. Znajdziemy tutaj kącik dla dzieci. Dodatkową atrakcją dla naszych pociech może być obserwowanie pracy sushi mastera, który na miejscu przygotowuje przysmaki. W sercu lokalu – katien sushi barze – powstają wyjątkowe przysmaki, które płyną do gości specjalnymi łódeczkami. Rodzinny charakter restauracji podkreśla również fakt, że można do niej przyprowadzić swojego czworonożnego przyjaciela, na którego zawsze będzie czekać miseczka ze świeżą wodą.

Wybór miejsca, do którego udamy się wraz z dziećmi na rodzinny obiad, nie powinien być dziełem przypadku. Wybierajmy więc lokale, do których zawsze będziemy chętnie wracać po nowe doznania kulinarne i gdzie będziemy się czuć jak u siebie. Takim miejscem jest właśnie restauracja Avocado Sushi.

Oceń