Together Magazyn » Aktualności » Avocado Sushi – rodzinny wymiar smaku

Avocado Sushi – rodzinny wymiar smaku

Rodzinna wyprawa do restauracji może być wyjątkowym przeżyciem. Wiele zależy nie tylko od naszego nastawienia, ale i wyboru odpowiedniego lokalu, gdzie całe rodziny mogą beztrosko cieszyć się wspólnymi chwilami. Za przykład może posłużyć sopockie Avocado Sushi.

Rodzinny spacer po Sopocie to przyjemna chwila wytchnienia dla całej rodziny. To również świetna okazja, by wspólnie skorzystać z posiłku w przyjaznym lokalu. W samym centrum kurortu, w nowoczesnym budynku Domu Zdrojowego, mieści się restauracja Avocado Sushi. Jej oferta skierowana jest do miłośników dobrej kuchni, i to niezależnie od wieku. W menu znajdziemy więc propozycje dla całych rodzin, które mogą tutaj odkrywać prawdziwie rodzinny wymiar rozkoszowania się smakiem. A co, jeśli członkiem rodziny jest czworonożny przyjaciel? Dla niego również znajdzie się miejsce w Avocado wraz z miseczką świeżej wody!

Dania serwowane w Avocado Sushi stanowią znakomite połączenie tradycyjnej kuchni azjatyckiej z lokalnymi, zawsze świeżymi warzywami. Sercem lokalu jest kaiten sushi bar – wzdłuż niego płyną łódki z talerzykami sushi. To oczywiście dodatkowa atrakcja dla dzieci, które mogą się przekonać, że rodzinne wyjście do restauracji może mieć nieco ciekawszy wymiar niż zwykle. Nikomu nie przeszkadza, że dzieci bawią się i rozmawiają przy barze, smakując tego co przygotuje dla nich sushi master. Wyjątkowe i duże homary z własnej hodowli zadowolą podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy. Z pewnością warto również skosztować pstrąga, który jest lokalnym produktem – wprost z Doliny Radości. Jest on przygotowywany w egzotyczny sposób: pieczony w soli limonkowej i podawany z japońskim risotto, z dodatkiem zielonych warzyw.

Restauracja Avocado Sushi urzeka zarówno jakością serwowanych potraw, jak i atmosferą, w której dobrze poczuje się każda rodzina. Uwagę przykuwa przytulne wnętrze, miękkie i szerokie fotele oraz stonowana kolorystyka. Bezpośrednie sąsiedztwo morza, wyjątkowe potrawy i niepowtarzalny klimat sprawiają, że rodziny chętnie wybierają właśnie tę restaurację. Zawsze warto tutaj wracać, by delektować się smakiem i wspólnie spędzonym czasem.

Oceń