Zapnijcie pasy, ustawcie fotele w pozycji pionowej i przygotujcie się na odlotową, urodzinową podróż Riviery! W tym roku świętujemy 8. urodziny szybując w przestworzach zakupów z liniami Riviera Air! Nasza załoga zaprasza na pokład! Startujemy już 16 października i sięgniemy nieba urodzinowych okazji!

RIV -urodziny GWP statyczne x

Zostańcie naszymi pasażerami i dołączcie do zabawy! Paragon za zakupy to Wasz bilet wstępu na urodzinowy lot. Weźcie udział w akcji paragonowej, w której za zrobione zakupy otrzymacie nagrody gwarantowane w postaci odlotowych niespodzianek. Na szczęśliwych pasażerów, którzy wezmą udział w zadaniu dodatkowym, do wygrania czeka 8 wyjątkowych nagród głównych!  

Zasady są proste:

  • przylećcie do Centrum Riviera w dniach 16-23 października, 
  • zróbcie zakupy za min. 300 zł, na max. 2 paragonach, 
  • w dniach 21-23 października zgłoście się z dowodami zakupów do Urodzinowego Terminalu Riviery, 
  • wykonajcie celny rzut do Urodzinowej Ścianki,
  • odbierzcie odlotowe nagrody gwarantowane! (liczba nagród ograniczona)

Jak wygrać jedną z 8 nagród głównych? Po zarejestrowaniu paragonu wypełnijcie formularz, odpowiadając na pytanie: „Kogo zabrałbyś w podróż na bezludną wyspę i dlaczego?”. Na podstawie odpowiedzi wyłonionych zostanie ośmiu zwycięzców, warunkiem otrzymania nagrody jest osobiste stawiennictwo w Centrum Riviera dnia 23 października o godzinie 18:00.

Zapnijcie pasy i lecimy! Do zobaczenia przy terminalu!