Together Magazyn » Aktualności » Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

Już 5 marca 2016 w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku ruszają rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców. O Puchar Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zawalczy 15 drużyn rodziców reprezentujących szkoły podstawowe swoich dzieci.

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców to międzyszkolna inicjatywa sportowa, której głównymi uczestnikami są rodzice tworzący drużynę siatkówki reprezentującą szkołę podstawową swoich dzieci. Drużyny te rozgrywają mecze w ramach Ligi wraz z innymi drużynami szkolnymi rodziców z Gdańska.

Wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy na Azaliową 18 w Gdańsku, gdzie o 11:30 rozpocznie się etap grupowy Ligi. W meczu otwarcia zmierzy się drużyna gospodarzy Rakiety I z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 8, a także Orły z SP 82 przeciwko drużynie Szkoły Podstawowej nr 86. W kolejnych meczach tego dnia (o godz. 13:30 15:30 i 17:30), zaprezentują się niemal wszystkie drużyny rozgrywek.

Partnerem Ligi są drużyny Lotos Trefl Gdańsk i Atom Trefl Sopot!

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Gdańsk oraz Magazyn Together.

Fundatorem sportowych nagród są: Decathlon Kartuska, R-Gol.com oraz Centrum Rozrywki Loopy’s World

Szczegółowe informacje, harmonogram rozgrywek i tabelę punktową można znaleźć na stronie internetowej www.liga.rodzicenasali.pl oraz na profilu facebook’owym inicjatywy: www.facebook.com/liga.alsr

Oceń