Together Magazyn » Aktualności » Sklep przyjazny rodzinom

Sklep przyjazny rodzinom

Co warto wiedzieć?

Sklep turystyczny tuttu.pl oferuje wszechstronny, starannie wyselekcjonowany asortyment turystyczny dla osób w różnym przedziale wiekowym. W firmie pracują eksperci, którzy służą ogromną wiedzą i doświadczeniem w doborze właściwego sprzętu. Ekipa Tuttu.pl stale konsultuje się z osobami, które na co dzień używają ekwipunku turystycznego w różnych warunkach – z podróżnikami, himalaistami i innymi ludźmi, którzy znaczną część życia poświęcają turystyce. Sprzęt oferowany przez Tuttu.pl jest dodatkowo testowany i poddawany różnym próbom. Ponadto kupujący może sprawdzić na miejscu wybrany towar, w warunkach najbardziej zbliżonych do naturalnych.

Ofertę Tuttu.pl wyróżnia kompleksowość. Obejmuje ona niemal każdą dziedzinę turystyki, jak: alpinizm, spływy kajakowe, piesze wędrówki, wyprawy rowerowe i wiele, wiele innych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, począwszy od drobnych akcesoriów, jak okulary czy latarki, a skończywszy na śpiworach, plecakach bądź namiotach.

Warto zwrócić uwagę na bezterminową promocję „Gwarancja 100% Satysfakcji”. Nie jest to klasyczna oferta gwarancyjna. Czym zatem się wyróżnia? Kupujący mają możliwość swobodnego przetestowania danego sprzętu. Jeśli nie spełni on oczekiwań, w ciągu miesiąca można go wymienić na inny model z tej samej kategorii, bardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nie ma przy tym znaczenia fakt, że dany produkt był używany. Prawem klienta jest przecież swobodne sprawdzenie towaru. To bardzo przydatna opcja, zwłaszcza dla osób, które dopiero próbują swoich sił, na przykład w ekstremalnych warunkach, i nie do końca wiedzą, jaki sprzęt będzie najbardziej im odpowiadał.

Sklep przyjazny rodzinom

Wspólne, rodzinne zakupy przed wyjazdem turystycznym to doskonałe rozwiązanie. Sklep Tuttu.pl jest przyjaznym miejscem, w którym można je zrealizować. Rodzice bez trudu znajdą w Tuttu.pl dużą, zróżnicowaną ofertę obuwia, odzieży i sprzętu dla dzieci. Warto również zwrócić uwagę na produkty dedykowane całym rodzinom, na przykład na namioty. W zależności od indywidualnych oczekiwań i charakteru wyprawy, sprzedawcy dobiorą najlepsze możliwe rozwiązanie, a wyjazd rodzinny będzie wyjątkowym przeżyciem!

Współpraca z Magazynem Together

Jeśli chcemy komuś zaufać, to warto obdarzyć zaufaniem profesjonalistów, jak ekipa Tuttu.pl. Wybierając rodzinną formę aktywnego wypoczynku, którą szczególnie poleca Magazyn Together, można zadbać o to, by wspólnie spędzony czas zamienił się w niezapomniane chwile. Dobrze dobrany sprzęt turystyczny na pewno będzie w tym pomocny.

Sklep turystyczny tuttu.pl

www.tuttu.pl

Sklep w Gdańsku (tylko do końca września)

Al. Grunwaldzka 45–47, 80–241 Gdańsk

Od 1 października sklep będzie się mieścił w CH Manhattan

e-mail: gdansk@tuttu.pl

tel.: +48 (58) 341 42 05

Godziny otwarcia:

Pon.–śr., pt.: 11.00–19.00

Czw.: 11.00–19.30

Sob.: 11.00–15.00

Magazyn Tuttu.pl w Chwaszczynie

ul. Szafirowa 1, 80–209 Chwaszczyno

e-mail: admin@tuttu.pl

tel.: +48 (58) 625 93 00 – tylko w sprawie odbioru paczek

Godziny pracy, odbiór paczek:

Pon.–pt.: 8.00–19.00

Sob.: 9.00–14.00

Oceń