Together Magazyn » Art. zewnętrzny » 5 zalet używanego sprzętu na siłownie poddanego regeneracji!
używany sprzęt na siłownię

5 zalet używanego sprzętu na siłownie poddanego regeneracji!

Używany sprzęt na siłownie, który przeszedł gruntowną regenerację, to niezwykle ciekawa alternatywa dla nowych urządzeń do ćwiczeń. Takie rozwiązanie obejmuje zarówno profesjonalne maszyny do treningu aerobowego, takie jak bieżnie, crosstrainery, rowerki stacjonarne czy orbitreki, jak i maszyny do treningów siłowych. Dlaczego uważamy, że warto rozważyć taką właśnie opcję na wyposażenie klubu fitness, siłowni firmowej, a nawet tej domowej? Poznaj 5 największych zalet używanego i zregenerowanego sprzętu do ćwiczeń – możesz być zaskoczony!

1. Używany sprzęt na siłownie – atrakcyjna cena

Koszty nowego wyposażenia klubu fitness są horrendalne. Jedna profesjonalna bieżnia czy rowerek stacjonarny potrafią kosztować od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kompleksowy koszt zaopatrzenia klubu we wszystkie urządzenia liczy się w takich sytuacjach w setkach tysięcy złotych. Przy czym jakość jest tutaj kluczowa, dlatego nie można pozwolić sobie tutaj na zbyt wiele kompromisów. Jednak używany sprzęt na siłownie to alternatywa, która przy zachowaniu wysokiej jakości i pełnej sprawności, pozwala nabyć urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie!

2. Sprzęt działa tak jak nowy!

Profesjonalna regeneracja urządzeń to proces, który polega na gruntownym odnowieniu maszyny. Wszystkie elementy eksploatacyjne, takie jak łożyska, paski napędowe czy płyty biegowe zostają wymienione na fabrycznie nowe podzespoły. Sama konstrukcja jest czyszczona i na nowo malowana, a zużyte elementy gumowe czy plastikowe, są regenerowane lub także wymieniane na nowe. Podobnie jest ze wszystkimi częściami elektronicznymi. Tym samym zregenerowane urządzenia wyglądają i działają jak nowy sprzęt!

zalety używanego sprzętu na siłownię

3. Personalizacja używanego sprzętu na siłownie

Nowe urządzenia do ćwiczeń mają z reguły już swoje wykończenie w kwestii ich kolorystyki i znakowania. Używany sprzęt do ćwiczeń można jednak spersonalizować. Taka customizacja pozwala nadać wyposażeniu określone kolory oraz nanieść na nie logo klubu fitness czy firmy, w której dany sprzęt będzie użytkowany. Dzięki temu można zaaranżować całą przestrzeń siłowni w niezwykle oryginalny i spójny sposób. Personalizacja używanego sprzętu na siłownie jest zatem olbrzymią zaletą, którą należy koniecznie brać pod uwagę przy podejmowaniu decyzji czy warto postawić na regenerowane urządzenia!

4. Gwarancja na zregenerowane urządzenia

Tym, co może być zaskakujące, to gwarancja, jaką profesjonalne firmy zajmujące się regeneracją używanego sprzętu na siłownie dają swoim klientom. Przykładowo krakowska firma Total Fitness Concept daje 6 miesięcy gwarancji na zregenerowane urządzenia z możliwością jej przedłużenia! W ten sposób mamy tani, praktycznie nowy sprzęt na siłownie z gwarancją!

5. Profesjonalny sprzęt na siłownie dla prywatnych osób

Regeneracja używanego sprzętu na siłownie obejmuje profesjonalne urządzenia, takich marek jak TechnoGym, Life Fitness czy Precor. Są to maszyny, które ze względu na swoje wysokie fabryczne koszty rzadko znajdują się w obszarze zainteresowań klientów indywidualnych. Jednak sprzęt zregenerowany ma na tyle atrakcyjną cenę, że można się na niego pokusić całkiem prywatnie.

Oceń