Together Magazyn » Aktualności » Zmiany na drodze w związku z pogrzebem Prezydenta

Zmiany na drodze w związku z pogrzebem Prezydenta

W związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta Miasta Gdańska śp. Pawła Adamowicza, które odbędą się w piątek i sobotę (18-19 stycznia), przewidziane są DUŻE ZMIANY w organizacji ruchu W CENTRUM MIASTA. 

W trosce o bezpieczeństwo i porządek apelujemy do wszystkich Mieszkańców i Gości o zwracanie szczególnej uwagi na tymczasowe oznakowanie oraz o bezwzględne stosowanie się do poleceń przedstawicieli służb mundurowych.

Znaczny obszar Głównego i Starego Miasta wyłączony zostanie z ruchu. OGRANICZENIA BĘDĄ DOTYCZYŁY TAKŻE MIESZKAŃCÓW ORAZ ZAOPATRZENIA! Prosimy o wyrozumiałość i niekorzystanie z pojazdów na terenie Śródmieścia. W piątek i sobotę Gdańskie Autobusy i Tramwaje będą wozić pasażerów bezpłatnie. 

POJAZDY POZOSTAWIONE NA GŁÓWNYCH CIĄGACH KOMUNIKACYJNYCH oraz tzw. DRODZE ŻYCIA (ulice: św. Ducha, Grobla I, Złotników, Szeroka oraz Targ Drzewny) MOGĄ ZOSTAĆ USUNIĘTE! W celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku, niezdyscyplinowani kierowcy oraz sprawcy wykroczeń MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI! 

5/5 – (1 głosów)