Together Magazyn » Aktualności » ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO Z KARTĄ PODARUNKOWĄ RIVIERY – DLA UCZNIA
mche-lee-PCJmDlWA-unsplash

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO Z KARTĄ PODARUNKOWĄ RIVIERY – DLA UCZNIA

Zakończenie nadzwyczajnego roku szkolnego należy nadzwyczajnie uczcić! Co dumny rodzic może sprezentować wzorowemu uczniowi? Prezent na szóstkę, czyli kartę podarunkową Riviery! 

Ścisłe umysły bez trudu wykalkulują korzyści płynące z takiego prezentu! Karta podarunkowa Riviery to jeden uniwersalny upominek, który umożliwia zakupy w 250 sklepach na terenie całego centrum, co zwiększa prawdopodobieństwo trafienia na idealny prezent! 

Humanistom na pewno przypadnie do gustu wolność wyboru. Na zakupach nie zabraknie takich dylematów jak: “Kupić to albo tamto? Oto jest pytanie!”. Obowiązkową pozycją na liście będzie oczywiście odwiedzenie księgarni i uzupełnienie zbiorów literatury!

Naukowcy z biol-chemu będą mogli w zasadzie od razu skierować kroki do ulubionych drogerii, by porównać składy spośród najlepszych kosmetyków. Natomiast sportowcy chętnie zrobią rundkę po terenie całego centrum, by wyhaczyć promocje na medal! 

RIV karta-podarunkowa uczen-x

Niezależnie od predyspozycji, umiejętności czy zainteresowań, karta podarunkowa Riviery będzie celującym prezentem za tegoroczne świadectwo dla każdego ucznia! 

Karta funkcjonuje w systemie elektronicznej formy płatności prepaid MasterCard. Można nią opłacić zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Riviera, które akceptują płatności MasterCard. Transakcje mogą być dokonywane do momentu wyczerpania środków lub utraty ważności karty. Aktywacja następuje w ciągu 30 minut od dokonania zakupu lub w dowolnym momencie przy pomocy Kodu Aktywacyjnego. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od dnia jej zakupu.

Aby ją zakupić wystarczy wybrać spośród trzech dogodnych opcji:

  1. stacjonarnie w Centrum Riviera w Punkcie Info, 
  2. w kartomacie (czyli specjalnej maszynie do sprzedaży kart), znajdującym się tuż przy Punkcie Info, 
  3. lub online – na stronie https://riviera.flex-e-card.pl/ 

Nie wiesz jak trafić w gust i oczekiwania ucznia? Wybierz celujący prezent w postaci karty podarunkowej Riviery!

5/5 – (1 głosów)