Strona główna » Art. zewnętrzny » Wypraw rodzinne przyjęcie na najwyższym poziomie

Wypraw rodzinne przyjęcie na najwyższym poziomie

Poznań to jedno z największych i najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Ta stolica regionu Wielkopolski przyciąga do siebie licznymi atrakcjami oraz doskonałą infrastrukturą, zarówno turystów, osoby przyjeżdżające w celach biznesowych, jak również tych, którzy chcą zorganizować tutaj wyjątkowe przyjęcie rodzinne na najwyższym poziomie. A ma czym kusić, bowiem dysponuje doskonałym zapleczem hotelowym oraz liczymy atrakcjami. Bez problemu więc każdy zainteresowany może wynająć salę na komunię czy inne przyjęcie rodzinne w dobrym hotelu, takim jak chociażby Hotel Andersia.

Poznań i jego największe atrakcje

Zacznijmy od największych atrakcji Poznania, a mianowicie od Starego Rynku, przy którym znajduje się symbol miasta, czyli ratusz renesansowy. Jego środkowa wieżyczka przyozdobiona jest zegarem i mechanicznymi koziołkami – poruszającymi się przy dźwiękach hymnu Poznania. W samym ratuszu zaś mieści się Muzeum Historii Miasta.
Warto również wybrać się na Zamek Królewski, który jest najmłodszym na świecie, a także do Muzeum Archeologicznego – ma ono niezwykłe ekspozycje, które z pewnością zachwycą miłośników tego rodzaju rozrywek. Zresztą sam Rynek w Poznaniu jest miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych. Tutaj zawsze się coś dzieje, z kolei w jego pobliżu znajdziemy dobre restauracje, ciekawe sklepy z pamiątkami oraz różne instytucje kultury.

Będąc w Poznaniu koniecznie trzeba się też wybrać do Parku Cytadela, który jest jednym z pięciu najpiękniejszych zielonych miejsc w tym mieście. Wyjątkową atrakcją jest z pewnością również piękna Palmiarnia, w której możemy poczuć się jak w tropikach.

Poszukując z kolei symboli historycznych miasta koniecznie trzeba zobaczyć Ostrów Tumski – katedrę z X wieku oraz Zamek Cesarski zbudowany dla Wilhelma II – najmłodszy zamek cesarski w Polsce. Co ciekawe, możemy go zwiedzać zarówno w dzień, jak i w nocy.

Sala bankietowa w Poznaniu – oferta bankietowa Hotelu Andersia

Z kolei, jeśli nas interesuje dobry hotel w centrum Poznania, w którym będziemy mogli zorganizować wyjątkowe przyjęcie rodzinne to z pewnością warto postawić na Hotel Andersia, który przebija konkurencję swoją ofertą bankietową. Lususowy Hotel Andersia jest doskonałym miejscem do organizacji wyjątkowych przyjęć rodzinnych na najwyższym poziomie. Jego największym atutem jest nowoczesna i przestronna przestrzeń, a także doskonałe rozwiązania logistyczne, które znacznie ułatwiają organizację tego typu imprez. Nie bez znaczenia jest również wyśmienita kuchnia oraz bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju bankietów. Jeśli więc interesuje nas sala na komunię, chrzciny, wesele czy też inne przyjęcia rodzinne absolutnie warto udać się do Hotelu Andersia w Poznaniu. Tym bardziej że przyjęcie może odbyć się w eleganckiej restauracji lub też w jednej z prywatnych salek.

Oceń