Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Inspirujące i magnetyzujące – poznaj krzesła z oferty DesignTown.pl
nowoczesne krzesla designtown

Inspirujące i magnetyzujące – poznaj krzesła z oferty DesignTown.pl

Któż to stwierdził, że wnętrza muszą być prowadzone w ciekawej kolorystyce, przyciągać wzrok i wabić? Wykorzystanie stonowanych barw, jednolitych wypełnień pozwala na dobranie kolorowych mebli oraz dodatków. Zezwala to również na stosowanie niecodziennych rozwiązań designerskich, nieoczywistych dodatków, które nie będą rywalizowały o uwagę z wielobarwnymi ścianami. Designtown.pl oferuje szeroką gamę kreatywnie wykończonych krzeseł, stołów, jak również uzupełniających je dodatków.

Krzesło krzesłu nierówne

Chcąc usiąść na krześle, nie pchani potrzebą odpoczynku lub brakiem wyboru, zastanawiamy się, czy jest wygodne. Przed zajęciem miejsca przyglądamy mu się uważnie, dotykamy, aby poczuć fakturę siedzenia lub podziwiać kunszt wykończenia. Designtown.pl posiada w swojej ofercie gamę krzeseł, które zapewne przykują wzrok niejednej osoby. Znajdziemy tu proste krzesła jadalniane z włókien sztucznych, ale także stołki barowe i fotele wykończone aksamitem. 

Aby zapewnić sobie komfort użytkowania, musimy zastanowić się, w jakim celu jest nam potrzebne krzesło. Zupełnie odmienny model wybierzemy do wypoczynku z książką w chłodne wieczory, a inny do jadalni, gdzie spędzamy pół godziny podczas posiłku. Pod uwagę brać musimy również wystrój wnętrza do którego ma pasować ów krzesło. 

Miękkie, aksamitne fotele idealnie wpasują się do gabinetu, sypialni czy salonu, gdzie wygodnie usiądziesz i zajmiesz się lekturą, rękodziełem lub zwyczajnym oglądaniem świata przez okno. Odpoczynek w taki sposób wymaga komfortu obić aksamitnych, które z łatwością dopełniają eleganckie wnętrza. Ich różnorodność kolorystyczna pozwoli wybrać najodpowiedniejszą barwę do pomieszczenia.

Twarde krzesła z poręczami lub bez nich, świetnie spiszą się w jadalni. Ich stosunkowo prosta konstrukcja i materiał wykonania ułatwia oczyszczenie i konserwację. Designtown.pl ma w ofercie wiele modeli z różnymi wykończeniami. Część z nich jest wyjątkowo zachwycająca, inne cechują się prostotą i wdziękiem wykonania. Dla najbardziej wymagających znajdą się również krzesła z obiciem, na których zniesienie rodzinnych imprez z długogodzinnymi rozmowami przyjdzie z dużo większą przyjemnością. Kształty klasyczne i designerskie dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu do swojego wnętrza dobierzesz idealnie pasujące nowoczesne krzesła.

Poza standardowymi wysokościami, dostępne są również krzesła typu hoker, które świetnie odnajdują się przy barach i wysokich blatach. Tego typu rozwiązania pasują idealnie do otwartej kuchni, a poza domem do barów w klubach. Tutaj też znajdujemy krzesła obite tkaniną aksamitną, ale także plastikowe wyróżniające się wykończeniem, w których dowolnie możemy przebierać, aby dobrać je do wnętrza.  

W ofercie zobaczyć można szeroki wachlarz krzeseł uniwersalnych, z podłokietnikami, bez nich, obite lub nie, które  świetnie spiszą się w przedpokojach, poczekalniach czy gabinetach. Do tego grona zaliczymy także krzesła biurowe na kółkach w różnych stylizacjach. 

Krzesła dziecięce – podróż do krainy wyobraźni

Pomysłowość ludzka granic nie uznaje i tym samym wśród oferty designtown.pl pojawiają się krzesełka dla dzieci – niesamowicie wyjątkowe! Przy dziecięcych czy młodzieżowych inspiracjach ciężko czasem zachować elegancję, ale tutaj mamy ją w stu procentach zamkniętą w pluszowych obiciach i kształtach zwierzątek. 

Uwagę warto zwrócić na krzesełko Rabbit Chair QeeBoo, jako wielki uszaty przyjaciel. Duże słuchy służą jako oparcie, a całość nadaje wnętrzom lekkiego i wesołego charakteru. Dostępne w wielu kolorach, urozmaici każdy dziecięcy pokój.

Kolejnym wyjątkowym artykułem będą krzesełka Animals, które na oparciach zostały przyozdobione uszami konkretnych zwierzątek. Lekki styl, miękkie obicie, odnajdą się nie tylko w dziecięcych pokojach, ale również w pastelowych kawiarniach i przyjaznych poczekalniach dla klientów. 

Przy doborze elementów wystroju danego wnętrza warto skupić się na detalach, jakimi są na przykład krzesła czy fotele. Dzięki swoim designerskim wykończeniom są wyjątkowym dodatkiem, który urozmaici pomieszczenie, nadając mu oryginalny styl.

Oceń