Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wypożyczenie samochodu w Szczecinie
rent car szczecin

Wypożyczenie samochodu w Szczecinie

Posiadanie auta jest dzisiaj powszechne – bywają gospodarstwa domowe, w których jest po 2/3 samochody. Może więc dziwić popularność usługi wynajęcia samochodu z wypożyczalni. Bywają w życiu sytuacje, kiedy właściciele pojazdów nie chcą korzystać ze swoich aut, np.: ślub, wakacje, podróż służbowa, przeprowadzki. Z wynajmu samochodu korzystają także osoby nieposiadające samochodu, które chciałyby załatwić swoje sprawy bez uciążliwego korzystania z transportu publicznego. Wypożyczenie samochodu to najlepsze wyjście, kiedy nie możemy jechać swoim autem np.: droga na lotnisko, mamy auto w naprawie lub potrzebujemy przewieźć większą ilość osób/rzeczy.

Szeroki zakres usług

Wypożyczalnia samochodów automaks.pl w dysponuje rozbudowaną flotą, dzięki której może zaproponować szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych i biznesu dopasowanych do potrzeb wynajmujących. W Rent Car Szczecin klient może wypożyczyć zarówno niewielkie auta idealne do jazdy do pracy lub na wycieczkę za miasto, a także samochody typu kombi i vany idealne do przewozu większej liczby osób lub sporego bagażu. Do dyspozycji wynajmujących są również samochody sportowe, cabrio, coupe i limuzyny. Przy każdym pojeździe określany jest rodzaj skrzyni biegów, liczba siedzeń i drzwi, a także ilość bagażu. Auta są wyposażone w klimatyzację. W wypożyczalni samochodów nie ma limitu kilometrów. Wszystkie samochody są sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne. Wysokie bezpieczeństwo jazdy jest zapewnione, pod warunkiem, że kierujący przestrzega przepisów ruchu drogowego i unika ryzykownych sytuacji na drodze. Wszystkie wynajmowane samochody są sprawne, z aktualnym przeglądem technicznym, bez którego nie wolno wyjechać na drogę. Jest posprzątany i ma zatankowany pełny bak paliwa.

Wypożyczenie długoterminowe dla biznesu

Z usługi długoterminowego wypożyczenia samochodu korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których zakup własnej floty pojazdów służbowych byłby za dużym wydatkiem. Dzięki niej można szybko odnowić lub rozbudować flotę samochodową, utrzymać płynność floty i poprawić kondycję finansową firmy. Wynajem samochodu to alternatywa dla leasingu. Wynajem długoterminowy to niższe opłaty i szeroka oferta samochodów – każdy przedsiębiorca może dopasować samochody do swoich potrzeb.

Praktyczny wynajem krótkoterminowy

O ile wynajęcie samochodu na długi czas to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, o tyle wynajem krótkoterminowy to propozycja dla każdego, kto potrzebuje reprezentacyjnego samochodu na okres od kilku godzin do miesiąca. Wynajmowane są zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Wynajem krótkoterminowy pojazdów osobowych lub ciężarowych to idealny sposób pozyskanie auta nowoczesnego i eleganckiego na różnorodne okazje, np.: dla pary młodej, do przewożenia prestiżowych gości na ważne spotkania biznesowe, negocjacje, czy konferencje. Z krótkoterminowego wynajmu z wypożyczalni aut korzystają także osoby wyjeżdżające na wakacje, również zagraniczne, które z różnych powodów nie chcą podróżować swoim prywatnym samochodem. To popularna usługa, z której korzystają wynajmujący podróżujący w celach służbowych po różnych miastach. Wypożyczenie eleganckiego auta dodaje prestiżu, pewności siebie i wiarygodności w oczach partnerów biznesowych. Pozwala na efektowne zaprezentowanie się przed klientami, co kształtuje pozytywny wizerunek firm. Wynajem samochodu można odliczyć na podstawie faktury VAT od kosztów prowadzenia działalności.

rent car szczecin

Udogodnienia dla klientów biznesowych

Przedsiębiorcy, bez względu na to, czy wynajmują auto na okres krótki, czy długi nie ponoszą kosztów serwisowania pojazdu i w ramach umowy mają zapewniony pełny pakiet ubezpieczeń i pomoc drogową dla kierowców w trasie.

Wszystkie typy samochodów w ofercie

Do dyspozycji klientów są samochody wszelkiego typu: pojazdy dostawcze, sedany, kompaktowe hatchbacki oraz lawety. Usługa wynajmu jest dopasowana do potrzeb klienta indywidualnego i przedsiębiorców. Samochody mają wymagane prawem ubezpieczenia. Samochód można wynająć nawet w nagłych sytuacjach.

Z pełnym pakietem ubezpieczeń

Wypożyczane auta automaks.pl/ubezpieczenia-oc-szczecin mają pełny pakiet ubezpieczeń: OC, AC, assistance, dzięki temu klient może czuć się bezpiecznie i nawet niewielka kraksa, która nie nastąpiła z winy klienta, nie powinna być powodem do zmartwień, czy niepokoju. Samochody są wymieniane co 2-4 lata w zależności od wypożyczalni. Tylko nowe, sprawne samochody z pełnym pakietem ubezpieczeń, to najlepsza oferta na rynku.

Z wypożyczalni aut chętnie korzystają także cudzoziemcy przebywający w Polsce w celach biznesowych, urlopowych, czy rodzinnych. Są zainteresowani usługą wypożyczenia pojazdu osobowego z kierowcą i dzięki podróży samochodem po Polsce chcą poznać kraj i jak najwięcej zobaczyć. Wypożyczanie samochodów w Szczecinie to usługa komfortowa, dopasowana do różnorodnych potrzeb klientów. Sposób rozliczenia oraz miejsce dostarczenia i odstawienia samochodu są ustalane w indywidualnych rozmowach między klientami, a wypożyczalnią.

Oceń