Together Magazyn » Aktualności » Wyjątkowy Dzień Dziecka w Parku Handlowym Matarnia!

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Parku Handlowym Matarnia!

Beztroska zabawa, mnóstwo atrakcji, rodzinnie spędzony czas i oczywiście słodkości – w taki sposób swoje święto chciałoby przeżyć każde dziecko. Już niedługo będzie to możliwe. Z okazji Dnia Dziecka, w dniach 30-31 maja, Park Handlowy Matarnia przygotował wiele ciekawych propozycji.

DzienDziecka

W Parku Handlowym Matarnia Dzień Dziecka będzie trwał aż dwa dni. W ostatni weekend majowy teren centrum zamieni się w krainę zabawy. Na najmłodszych we wnętrzu galerii czeka zabawa na kolorowym placu zabaw. Pod czujnym okiem animatorów dzieci będą mogły malować fluorescencyjnymi mazakami na tablicy, pobawić się w tunelu, pohasać w mini basenie z kulkami czy też pozjeżdżać na zjeżdżalni dla maluszków.

Na starsze dzieci na świeżym powietrzu, na parkingu obok sklepu Media Markt,  będzie czekała 11-metrowa zjeżdżalnia w kształcie zamku, dżungla – niezwykły tor przeszkód z tunelami oraz trampolina. Ciekawość na pewno wzbudzi Trikke Pon-e. To całkowicie nowy środek transportu, poruszający się bez pedałowania czy pchania. Unikalny sposób jazdy polega na pochylaniu się z jednej strony na drugą. Nawet brzydka pogoda nie przeszkodzi dzieciom w zabawie. W przypadku opadów większość atrakcji zostanie przeniesiona pod zadaszoną część centrum.

Artystyczne dusze będą mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami w kąciku plastycznym. Specjalne stanowisko zostanie wyposażone w stoliki i krzesełka oraz materiały plastyczne. W Dniu Dziecka nie może również zabraknąć malowania buziek. Każde dziecko będzie mogło w tym dniu zmienić się w Myszkę Miki, Tygryska czy Kubusia Puchatka.

Nie ma nic lepszego niż pamiątkowe zdjęcie z ulubioną postacią z bajki. Podczas wydarzenia po centrum będą przechadzały się maskotki, które będą dopingowały najmłodszych w zabawach, częstowały słodyczami oraz robiły wspólne zdjęcia.

Dodatkowymi atrakcjami będą: mega gra (plansza o szerokości 2 metrów i długości aż 8 metrów) oraz liczne konkursy ruchowe z nagrodami.

– W tych dniach czekamy na całe rodziny, które chcą w wyjątkowy sposób spędzić to radosne święto. Wszystkie atrakcje będą całkowicie bezpłatne i dostosowane do dzieci w każdym wieku – mówi Joanna Kwiatkowska, Kierownik ds. Marketingu Parku Handlowego Matarnia.

Obecność tak wielu atrakcji sprawi, że dzieci nabiorą apetytu. Jak szybko uzupełnić energię? Słodką watą cukrową, która będzie dostępna na specjalnym stoisku przez dwa dni – bez ograniczeń.

Placyk dla najmłodszych zostanie zabezpieczony częściowo płotkami odgradzającymi, na stanowiskach będą obecni animatorzy, a przy trampolinie nad bezpieczeństwem dzieci będzie czuwał wykwalifikowany instruktor. Dzięki temu goście Parku Handlowego Matarnia będą mieli pewność, że dzieci są pod dobrą opieką.

Niespodzianki dla najmłodszych znajdą się we wnętrzu Parku Handlowego Matarnia. Park rozrywki dla starszych dzieci powstanie na terenie parkingu obok sklepu Media Markt, gdzie czas będzie dodatkowo umilała puszczana przez DJ-a muzyka. Atrakcje czekają na całe rodziny w godzinach 12:00 – 18:00.

Dodatkowe informacje na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl

Oceń