Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Wyjątkowa odzież ciążowa od Danica Fashion
FEB-C-E-A-CAAA

Wyjątkowa odzież ciążowa od Danica Fashion

Ciąża. Jedno krótkie słowo, a olbrzymie zmiany w życiu. Pytając kobiety, co te dziewięć miesięcy dla nich oznacza, otrzymujemy tyle odpowiedzi, ile jest pytanych. Gdyby chcieć uzyskane informacje zawrzeć w jednej krótkiej odpowiedzi, trzeba byłoby stwierdzić: ciąża to całkowicie nowa i odmienna sytuacja dla każdej kobiety.

Już od pierwszych chwil bycia w ciąży zastanawiamy się, jak to będzie przez najbliższe miesiące. Czy nasze życie ulegnie radykalnej zmianie, bo na przykład dostaniemy stanowcze zalecenie od lekarza, aby oczekiwać na dzieciątko, korzystając ze zwolnienia. Czy może tylko trochę spowolnimy bądź będziemy w stanie trwać na stanowisku prawie do dnia porodu?

Bez względu na wybór czy też konieczność, pojawia się jedno wspólne pytanie: w co się ubrać? To pytanie zadaje sobie absolutnie każda kobieta w ciąży. A satysfakcjonująca odpowiedź na nie… no cóż… bywa trudna.

Zrzut-ekranu----o-..

Zacznijmy może od pań, które na czas ciąży rezygnują z pracy. Można uznać, że mają łatwiejsze zadanie, bo nie wisi im nad głową firmowy dress code i mogą korzystać z szerokiej oferty popularnych sklepów. Ale przecież te panie są nierzadko już mamami, żonami i normalnymi kobietami, które chodzą na zebrania do przedszkola, na imprezy rodzinne, bywają w teatrze, kinie czy co tydzień w kościele. Żyją normalnie, tak jak przed ciążą. A skoro przed ciążą były eleganckie i szykowne, to dlaczego w czasie jej trwania mają ubierać się według – nie wiadomo skąd przyjętego – przekonania, że ciąża to bawełna i legginsy?

A co z paniami pozostającymi na swoich stanowiskach aż do rozwiązania? Są osoby, których zawód czy nawet życie towarzyskie wymagają klasy na co dzień. W ślad za ogólnie proponowanymi kolekcjami ciążowymi mają zmienić swoje dotychczasowe kreacje na getry i luźne koszule? To raczej nie przyczyni się do ich dobrego samopoczucia.

Zrzut-ekranu----o-..

Danica Fashion to mała, manufakturowa firma, która mówi zdecydowane NIE „bawełnianej ciąży”. W ofercie Danica znajdują się sukienki szyte z ładnych tkanin i zaprojektowane specjalnie dla ciążowej sylwetki. Firma chce pokazać, że kobieta w ciąży jest piękniejsza niż zwykle, że ma cudownie zaznaczone biodra, ładne nogi, kuszące ramiona, ale pokazuje to w sposób subtelny i elegancki. Dodatkowo każda propozycja ubraniowa to komfort noszenia połączony z elegancją. Danica oferuje piękną odzież ciążową dla eleganckich i wymagających kobiet. 

Firma ma także w ofercie wspaniałą odzież damską szytą wyłącznie z naturalnych tkanin oraz nadzwyczajne obuwie włoskiej firmy Zocal.

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony danicafashion.com

Z hasłem Ladysclub obowiązuje 20% rabat na całą odzieży ciążowej!

5/5 – (3 głosów)