Together Magazyn » Aktualności » Wygraj pobyt w parku rozrywki LEGOLAND®!

Wygraj pobyt w parku rozrywki LEGOLAND®!

fot. Port Rumia Centrum Handlowego Auchan

Elektryczne samochodziki LEGO®, postaci zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i animacje czekają na najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. W najbliższy weekend w specjalnym konkursie maluchy oraz ich rodzice będą również mieli szansę zdobyć bilet wstępu do LEGOLANDU® oraz wygrać rodzinny pobyt w parku rozrywki. Wstęp wolny!

Chyba każdy malec marzy, aby odwiedzić LEGOLAND® i posmakować jego atrakcji. Niezwykła niespodzianka czeka na wszystkich w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. W najbliższy weekend 16 i 17 stycznia galeria handlowa przeistoczy się w ten niezwykły park rozrywki i zagwarantuje maluchom liczne atrakcje!

Najmłodsi będą mieli okazję zasiąść w elektrycznych samochodzikach LEGO® i sprawdzić swoje umiejętności na wyznaczonym torze do jazdy. Atrakcją będą również stoliki z klockami, gdzie każdy zbuduje wymyślne konstrukcje czy wystawa budowli i postaci prosto z parku LEGOLAND® .

Uczestnicy spotkania będą również mogli zawalczyć o niezwykle atrakcyjne nagrody! W specjalnym konkursie do zdobycia będą bowiem bilety do parku LEGOLAND®, zestawy klocków oraz nagroda główna – rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort! Aby zawalczyć o którąś z nagród, wystarczy spróbować swoich sił w interaktywnej grze na tablecie. Gracze, którzy zdobędą najlepszy danego dnia wynik otrzymają bilety do parku, z kolei gracz, który uzyska najlepszy wynik podczas całej dwudniowej zabawy zdobędzie nagrodę główną! Regulamin zabawy dostępny jest na stronie internetowej portrumia.pl.

Dodatkowo w niedzielę 17 stycznia maluchy będą mogły zasiąść przed sceną teatralną w pasażu galerii handlowej, gdzie zaprezentowane zostanie przedstawienie pt. „Rockandrollowy kot w butach”. Zabawna opowieść o przygodach syna młynarza oraz kota w magicznych butach będzie pierwszym spotkaniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

Spotkanie z bohaterami LEGO® odbędzie się w sobotę 16 stycznia w godzinach 09.00 – 21.00 oraz w niedzielę 17 stycznia w godzinach 09.30 – 20.00 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Spektakl teatralny odegrany zostanie w niedzielę 17 stycznia w pasażu galerii handlowej. Opowieść zaprezentowana zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Oceń