Together Magazyn » Aktualności » Targi Mother & Baby-największe w Polsce targi kierowane do konsumenta.

Targi Mother & Baby-największe w Polsce targi kierowane do konsumenta.

Już 9-10 kwietnia 2016 w Gdańsku –Hala Amber Expo

To wyjątkowa okazja nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka, ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 r.ż.
Sprawdzone Targi od 10lat odbywające się w takich miastach jak: Gdańsk, Warszawa, Wrocław i cieszące się ogromną popularnością nie tylko wśród Zwiedzających ,ale i samych Wystawców.
Co będzie się działo w edycji 2016? W Gdańsku zostaną zachowane wszystkie najważniejsze elementy Targów Mother & Baby czyli m.in.: bezpłatne USG i ktg dla kobiet w ciąży, bezpłatne badania funkcji mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla),pomiar cukru we krwi, konsultacje medyczne , ciekawe wykłady, spotkania ze specjalistami (dietetycy, położne , ginekolodzy, logopedzi inni)

Spotkanie ze znanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim

Strefa pielęgnacji dla kobiet ,a w niej między innymi porady wizażystów, stylistów, warsztaty brafittingu, pielęgnacja skóry w trakcie i po ciąży oraz wiele innych niespodzianek.

Warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących Maluchów, tatusiowie w ciąży , sesje zdjęciowe, fitness dla kobiet w ciąży oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku.

Strefa zabaw z Lego Duplo.

Warsztaty gotowania dla dzieci , castingi dla dzieci, wyścigi raczkujących Maluszków, plac zabaw , dmuchańce – skakańce, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje dla całej rodziny.

Możliwość zrobienia zakupów.

Już niedługo na naszej stronie szczegółowy program targów oraz lista wystawców.

www.motherandbaby.pl

Oceń