Together Magazyn » Aktualności » Poczuj moc Porshe

Poczuj moc Porshe

Po raz kolejny marka Porsche zagościła w Klifie – w dniach 13-22 maja zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i miłośników pięknych aut. Będzie to doskonała okazja do poznania możliwości samochodów Porsche i wygrania atrakcyjnych nagród. Organizatorzy przewidzieli także mnóstwo atrakcji dla dzieci – musisz tu być!

Marka Porsche wraz z Klif Centrum Handlowym po raz kolejny zapraszają na pełne emocji, motoryzacyjne spotkania. W dniach 13-22 maja na terenie Klifu czekać będzie na Klientów mnóstwo atrakcji! Przez cały czas trwania akcji Organizatorzy zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będzie samochód Porsche na weekend oraz nagrody dodatkowe sygnowane logo Porsche, m.in. gadżety w postaci kubków, koszulek, pendrive czy książek. Wystarczy zrobić jednorazowo zakupy na kwotę 300 zł i zachować paragon. Wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się w salonie Porsche Centrum Sopot dnia 23 maja 2016. Dodatkowo, każdy kto będzie miał ochotę umówić się na jazdę próbną, wystarczy, że zostawi swoją wizytówkę w specjalnie przygotowanej strefie. Po zakończonej akcji promocyjnej zainteresowane osoby zostaną zaproszone do salonu Porsche na odbycie jazdy testowej.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego – w dwie soboty, 14 oraz 21 maja w godz. 13:00 – 17:00 powstanie specjalna Strefa Porsche, która zlokalizowana będzie na terenie parkingu centrum handlowego. W tych dniach każdy odwiedzający będzie miał możliwość obejrzenia najbardziej popularnych modeli Porsche, a także przejechania się wybranym autem! To nie lada gratka i niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy chcą poczuć moc silników Porsche i przekonać się o komforcie, jaki towarzyszy każdej przejażdżce.
Także najmłodsi fani motoryzacji i czterech kółek będą mogli przeżywać podobne emocje. Na potrzeby atrakcji dla dzieci powstanie Miasteczko Drogowe, które pełnić będzie także funkcję edukacyjną. W tych dniach do dyspozycji milusińskich będą wybrane, elektryczne modele Porsche w wersji mini. Dzięki temu każde dziecko będzie miało możliwość skorzystania z okazji do przejażdżki super autem! Oprócz tego najmłodsi fani motoryzacji zapoznają się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego. Weekendowe atrakcje z Porsche umilą czas zarówno dorosłym jak i dzieciom. Takiej okazji nie można przegapić – już dziś zaplanuj swój dzień z Porsche!

fot. Piotr Żagiell

Oceń