Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wygodne nosidełko do noszenia dziecka
nosidelka-do-noszenia-dziecka

Wygodne nosidełko do noszenia dziecka

W jaki sposób można wędrować gdzie się chce będąc jednocześnie rodzicem z malutkim dzieckiem u boku? Wszystko jest możliwe! Potrzeba jedynie odpowiedniego sprzętu, który zapewni Ci komfort przemieszczania się z Twoim maluchem.

Taki komfort uzyskasz wraz z nosidełkiem do noszenia dziecka BeSafe Haven! To regulowane siedzisko, które dostosowuje się do tego jakich gabarytów jest rodzic i zapewnia bezpieczne i wygodne noszenie dziecka.

Nosidełko przeszło wiele testów i posiada odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają jego wysoką jakość jako produktu przeznaczonego dla najmłodszych, chociaż do użytkowania przez dorosłych. 

Produkt dedykowany małemu człowiekowi

Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego potwierdził, że nosidełko nie jest niebezpieczne, jeśli chodzi o ułożenie w nim dziecka. Maluch wpasowuje się w siedzisko idealnie układając nogi na „żabkę”. Jest zwrócony twarzom do rodzica i przytulony do jego piersi.

Materiały, z których nosidełko jest wykonane i jego elastyczność zapewniają wpasowanie się ciała malucha do konstrukcji i pełen komfort noszenia.

Pasy nosidełka są regulowane, a w każdej chwili dziecko można obrócić przodem do świata, by mogło obserwować wszystko wokół z perspektywy rodzica. Po wewnętrznej stronie siedziska znajduje się materiał, który pochłania wilgoć.

Nosidełko posiada specjalną poduszkę Airgonomics, która równomiernie rozkłada jego ciężar. Mama albo tata nawet nie poczują ciężaru swojej pociechy. 

nosidelko-do-noszenia-dziecka

Nie kupujesz kota w worku

Nosidełko do noszenia dziecka zostało dokładnie przebadane. Materiały są wysokiej jakości, a zamki bardzo wytrzymałe. Najważniejszy zamek bezpieczeństwa wymaga trzech kroków, by go rozpiąć – nie będzie więc sytuacji, w której dziecko z nieznanych powodów i przy lekkim szarpnięciu po prostu Ci się wymknie i wypadnie.

Klamra odpina się tylko przez mocne naciśnięcie i przesunięcie blokady. Twoje dziecko za sprawą nosidełka BeSafe Haven ma zapewnione najwyższe standardy bezpieczeństwa. 

Dla każdego dziecka? Sprawdź to!

To, na co warto zwrócić uwagę przy kupowaniu nosidełka do noszenia dziecka to dane techniczne, które ułatwią decyzję – czy aby na pewno ten produkt sprawdzi się przy Twoim maluchu. Maksymalna waga siedziska to 15 kilogramów.

Noszenie tyłem jest możliwe, kiedy dziecko ma minimum 55 cm, a noszenie przodem kiedy ma minimum 5 miesięcy. Jeśli zaś chodzi o noszenie dziecka na plecach – zaleca się się takowe od 9 miesiąca życia. Wszystkie podane wytyczne są oparte na średnich wartościach. Oczywistością jest, że dane te mogą się od siebie różnić w zależności od dziecka. 

Najwyższa jakość tkanin

Charakterystyczne dla opisywanego nosidełka BeSafe Haven jest użycie materiałów, które są bardzo wytrzymałe, ale też delikatne w kontakcie ze skórą dziecka.

Na zewnątrz produktu znajduje się poliester, który nie rozciąga się niepotrzebnie, jest w stanie znieść trudne warunki i ma trwały kolor. Domieszka spandexu dodaje elastyczności nosidełku.

Od strony wewnętrznej, której dotyka ciało malucha, znajduje się bawełna, która jest antyalergiczna i nie podrażni skóry Twojej pociechy. Producenci wykorzystali tam również naturalne włókna lyocell – to tkaniny oddychające i odprowadzające wilgoć. 

W trosce o plecy rodzica

Wspomniana u góry poduszka Airgonomics, obecna w konstrukcji nosidełka w pasie biodrowym, będzie wspaniale się sprawdzać przy utrzymaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa i bioder rodzica.

Przy noszeniu pomoże ona rozłożyć odpowiednio ciężar dziecka. To wyjątkowe rozwiązanie jest opatentowane, a przygotowanie takiej poduszki do noszenia nie zajmuje wiele czasu.

Kilka sekund i jest już nadmuchana. Zapewnia pełen komfort dziecku, które może obserwować świat. Rodzic korzystający z takiej technologii mniej się męczy i cieszy się z pełnej wygody swojej i dziecka.

Brak komplikacji użytkowania

Paski obecne przy klamrze nosidełka do noszenia dziecka mają możliwość mocniejszego zaciśnięcia w zależności od tego jak zbudowana jest osoba, która będzie nosić malucha.

Nosidełko szybko potrafi dopasować się do ciała, a pas biodrowy jest bardzo łatwo regulowany! Produkt posiada nakładki, które chronią skórę przed przetarciami i potrafią zmniejszyć nacisk pasów.

Na dodatek ma kieszenie, które umożliwią osobie dorosłej przechowywanie kluczy czy pieniędzy.

Nosidełko można łatwo przechowywać i przenosić dzięki dołączonej do zestawu torbie. Jeśli rodzic ceni sobie czas i zdrowie swoich ramion oraz kręgosłupa to z pewnością będzie dla niego dobrą inwestycją zakup nosidełka do noszenia dziecka BeSafe Haven

Źródło: https://www.besafe.com.pl

Oceń