Together Magazyn » Rodzic » Wielka urodzinowa zabawa dla wszystkich – czwarte urodziny Loopy’s World,

Wielka urodzinowa zabawa dla wszystkich – czwarte urodziny Loopy’s World,

Wielka urodzinowa zabawa dla wszystkich – czwarte urodziny Loopy’s World, 21.09.2014
Wiele rodzin przyzwyczaiło się już do świetnej rozrywki, którą na co dzień zapewnia Loopy’s World. Dlatego nikogo nie trzeba było zachęcać do uczestnictwa w dodatkowej zabawie, tym bardziej, że okoliczność była wyjątkowa. Największe Rodzinne Centrum Rozrywki w Gdańsku, w niedzielę 21 września br. skończyło właśnie cztery lata! Taki jubileusz należało efektownie uczcić i zadbać o niezapomniane wrażenia.

Zabawa rozpoczynała się o godzinie 10.00. Pierwsze osoby, które odwiedziły Loopy’s World, mogły korzystać za darmo i bez ograniczeń czasowych z licznych atrakcji. Pozostali goście mogli liczyć na atrakcyjne rabaty. W role animatorów zabawy wcielili się ulubieni bohaterowie dzieci, którzy witali również urodzinowych gości. Impreza, która cieszyła się dużym powodzeniem, upłynęła pod znakiem zabawy, śmiechu i ruchu. Nie zabrakło również specjalnych gości ze świata sportu.

Radosną zabawę pod hasłem „Hop Siup” prowadziły profesjonalne animatorki Loopy’s World, dbając o to, by nikomu nie zabrało uśmiechu i dobrego humoru. Nie brakowało również zajęć ruchowych w duchu sportowych emocji oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zawodnicy Klubu Sportowego Gedania zorganizowali wspólny trening piłkarski w formie wspólnej zabawy dla całych rodzin.

Jak na każdych urodzinach, nie mogło oczywiście zabraknąć okolicznościowego tortu i życzeń. Czego można życzyć Loopy’s World? Chyba tego, by kolejne lata w Rodzinnym Centrum Rozrywki nadal upływały w tak wspaniałej atmosferze jak dotąd!

Oceń