Together Magazyn » Więcej » Uroda » WAKACYJNE WEEKENDY Z NIVEA W TRÓJMIEŚCIE

WAKACYJNE WEEKENDY Z NIVEA W TRÓJMIEŚCIE

WAKACYJNE WEEKENDY Z NIVEA W TRÓJMIEŚCIE

Tysiące plażowiczów odwiedziło Rodzinne Strefy Zabaw NIVEA w Gdańsku i Sopocie. Na plażach królowała wakacyjna atmosfera, a wypoczywający, poza beztroską zabawą, mogli wzbogacić swoją wiedzę o bezpiecznym opalaniu dzięki interaktywnemu video-stanowisku „Jak widzi Cię słońce” oraz konsultacjom dermatologicznym.

Plażowicze mieli okazję sprawdzenia, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. Odwiedzając wyjątkowe video-stanowisko, byli filmowani przez kamerę wykorzystującą specjalną technikę ultrafioletu, która pokazywała, jak słońce widzi skórę zarówno przed, jak i po nałożeniu kremu z filtrem UV. Wszyscy obserwowali ten proces z zaciekawieniem i uśmiechami na twarzy! Na pytania dotyczące bezpiecznego opalania odpowiadała przez cały weekend dermokonsultantka.

Film „Ciesz się słońcem z NIVEA Sun”

Rodzinne Strefy Zabaw NIVEA gościły na plażach przez trzy dni – od piątku do niedzieli (24-26 czerwca – Gdańsk, 10-12 lipca – Sopot). W tym czasie rodziny bawiły się podczas różnorodnych animacji: porannego fitnessu, budowania zamków z piasku, toru przeszkód oraz popołudniowej zumby. W strefie relaksu z poduszkami i leżakami wypoczywali mali i duzi, a w kąciku malucha ze zjeżdżalniami, zabawkami oraz kolorowankami dzieci czuły się jak ryby w morskiej wodzie.

Zabawy w Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA były świetnie dostosowane do wieku dzieci. Nasza 5-letnia córka bawiła się w kąciku dla najmłodszych dzieci, a 10-letni syn brał z tatą udział w budowaniu zamków z piasku oraz torze przeszkód – dzieliła się wrażeniami w Sopocie pani Anna z Ostródy.

MAP

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA zawita tego lata jeszcze do siedmiu nadmorskich miejscowości. W przyszły weekend 17-19 lipca stanie w Krynicy Morskiej – na plaży przy wejściu od ulicy Bałtyckiej.

Oceń