Together Magazyn » Aktualności » Trójmiejscy gracze: wirtualne polowanie czas zacząć!

Trójmiejscy gracze: wirtualne polowanie czas zacząć!

Gdyńska firma VR VISIO, studio wirtualnej rzeczywistości z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, wzywa wszystkich zapalonych graczy do udziału we wspólnej walce. Przyjmijcie ich wyzwanie i już w najbliższą sobotę dołączcie do otwartych beta testów „Drone Hunter VR” – futurystycznej strzelanki stworzonej na gogle wirtualnej rzeczywistości.

Czy mieliście już okazję zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości? Jeśli nie, czeka Was świetna okazja by spróbować! Gdyńskie studio VR VISIO kończy przygotowywać swoją debiutancką grę pod tytułem „Drone Hunter VR”. To jeden z pierwszych polskich tytułów opracowanych na platformy wirtualnej rzeczywistości. Gra najpierw ukaże się na innowacyjne gogle HTC VIVE, lecz w planach są również wersje na inne urządzenia. Zanim jednak trafi ona na rynek, twórcy chcieliby pozyskać opinię graczy, by dopracować ostatnie szczegóły. Beta testy odbędą się już w przyszłą sobotę.

W grze wcielamy się w tytułowego Drone Huntera – androida, w którego ciało wgrywana jest świadomość gracza. Bohater podejmuje walkę na dwóch polach. Jego zadaniem jest odparcie ataku dronów na stację kosmiczną OIS IV, będącą pod ciągłym oblężeniem. Jednocześnie toczy jednak walkę z resztkami świadomości Drone Huntera, która próbuje przejąć nad nim kontrolę. Jaki jest cel tej walki? Obrona mieszkańców stacji przed natarciem wroga. Jednak czy to na pewno jedyny powód? To się jeszcze okaże…

Każdy gracz będzie miał wyznaczony czas na przetestowanie gry „Drone Hunter VR”. Organizator przygotował również dodatkowe atrakcje dla uczestników, jak np. Magic Mirror – instalacja rozszerzonej rzeczywistości, która jest jednym z flagowych rozwiązań firmy VR VISIO.

VR VISIO to profesjonalne studio projektujące innowacyjne oprogramowanie w technologii wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR) rzeczywistości. W sierpniu tego roku otworzyło w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia pierwsze europejskie studio zmiksowanej rzeczywistości, pozwalające przenieść bohaterów w dowolną trójwymiarową przestrzeń.

Organizator: VR VISIO

Partner: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Kiedy: 3 grudnia 2016, godz. 10:00-18:00

Gdzie: sale F/H oraz G, budynek III Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia

Wstęp bezpłatny. Obowiązkowa rejestracja (zapisy online od 28 listopada).

Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie kierowane do osób powyżej 15 roku życia. Każdy uczestnik będzie miał wyznaczony czas na przetestowanie gry „Drone Hunter VR”.

Szczegółowe informacje i zapisy na facebookowym profilu VR VISIO i stronie www.ppnt.pl.

Oceń