Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Tradycyjne rachunki za telefon przechodzą do lamusa
kobieta ze smartfonem w dłoniach

Tradycyjne rachunki za telefon przechodzą do lamusa

Męczy Cię liczba faktur, które musisz co miesiąc płacić? Nic dziwnego. Rachunki za prąd, wodę, gaz, telewizję, internet, telefon – to sporo do zapamiętania i jeszcze więcej przelewów do zrobienia. A przecież nie wszędzie sprawdzą się przelewy stałe, bo nie wszystkie z tych opłat mają co miesiąc identyczną wysokość. Możesz jednak się odciążyć chociaż z faktur za telefon, przechodząc na Orange na kartę – ofertę, w której nie musisz nawet pamiętać o doładowaniach. Odeślij rachunki do lamusa i sprawdź, jak ułatwić sobie życie w wygodny i bezpieczny sposób z usługą Autodoładowanie Orange!

Rachunek za telefon? Nie tym razem

Posiadacze abonamentów muszą dokonywać comiesięcznych płatności za usługi, a wiążąca umowa obowiązuje często nawet przez kilka lat. Sprawdzanie przez cały ten czas czy rachunki wszystkich członków rodziny się zgadzają, czy może ktoś przypadkiem zamówił do abonamentu czegoś, czego nie powinien, może być męczące. Dodatkowa makulatura, jeśli faktury przychodzą pocztą tradycyjną, też może być uciążliwa. Jak więc żyć ekologicznie, nie martwić się sprawdzaniem rachunków i przy okazji mieć usługi komórkowe idealnie dostosowane do potrzeb całej rodziny? Odpowiedzią jest Orange na kartę!

Wybierając usługę prepaid, zyskujesz swobodę w wyborze kwoty zasilenia oraz brak zobowiązań względem operatora, a i comiesięczny stos faktur staje się niższy. Gdy zdecydujesz się przy tym konkretnie na Orange na kartę, to możesz niemalże zapomnieć o tym, że za numer trzeba płacić – bo będzie doładowywał się sam, według zasad ustalonych przez Ciebie.

Autodoładowanie w Orange na kartę – samo się zapłaci!

Opcji na doładowanie konta w Orange jest kilka, ale chyba żadna z nich nie była tak rewolucyjna, jak usługa Autodoładowanie Orange. To niezwykłe rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz zaprzątać sobie głowy kupowaniem kodu doładowującego, gdy operator wyśle Ci powiadomienie o kończących się środkach na koncie czy jego zablokowaniu. Usługa automatycznie doładowuje wybrany przez Ciebie numer (lub kilka numerów!), gdy tylko środki na koncie spadają poniżej poziomu, który ustalasz osobiście. Oczywiście to Ty decydujesz również o tym, jaki ma być nominał takiego każdorazowego doładowania.

Przykład: chcesz mieć na telefonie zawsze minimum 5 zł i regularnie zasilasz swoje konto kwotą 30 zł. Po włączeniu usługi Autodoładowanie Orange korzystasz z doładowanego numeru tak, jak zawsze. Gdy wykorzystasz swoje środki na tyle, że zostanie Ci na koncie 2 zł, to po chwili dostaniesz SMS-a z informacją o zasileniu go 30 zł. Środki na doładowanie konta w Orange są pobierane z karty płatniczej, którą dodajesz do swojego konta klienta na stronie doladowania.orange.pl, przy czym sama usługa jest bezpłatna. Oczywiście dane karty są bezpiecznie przechowywane.

Uruchomienie Autodoładowania Orange jest bardzo proste, nic nie kosztuje i nie wymaga podpisywania żadnych papierów. Po prostu ustalasz, jakie numery chcesz automatycznie doładowywać, jaką kwotą i poniżej jakiego stanu konta. To świetne rozwiązanie pozwoli Ci odesłać rachunki za telefon w niepamięć i cieszyć się swobodą, jaką daje telefon na kartę, a także brakiem konieczności pamiętania o regularnych doładowaniach konta. Wybierz swobodę z Orange na kartę.

Oceń