O zaletach nauki języków obcych powiedziano i napisano już niemal wszystko i nie sposób kwestionować atutów takiej formy poszerzania horyzontów. Problemy za to może sprawiać wybór szkoły językowej spośród obecnych na rynku usług edukacyjnych.

Na co postawić? Na opinie znajomych, przystępne ceny, a może na nowatorskie metody i komfort nauki? Z pewnością wszystkie te czynniki mogą być istotne. Ważniejsze jest jednak to, czy nasza nauka przyniesie oczekiwane efekty. Jeśli szukamy jedynie przyjemnej formy spędzenia wolnego czasu, niekoniecznie musimy zastanawiać się nad wyborem. O ile jednak zależy nam na osiągnięciu zamierzonych celów, warto wybrać szkołę z doświadczeniem, gdzie każdy uczeń, niezależnie od wieku i stopnia zdolności językowych, może liczyć na indywidualne podejście. Wszystko to znajdziemy w Szkole Well.

Szkoła Well w tym roku obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Powstała jako miejsce, które miało być przeciwwagą dla ówczesnych szkół i ich metod nauczania. Od samego początku kładziono nacisk na indywidualne traktowanie każdego ucznia i eliminowanie szkodliwej anonimowości. I to się nie zmieniło, wręcz przeciwnie – od ponad 25 lat uczeń jest nadal najważniejszą osobą w szkole. Szkoła Well oferuje bowiem bezcenne podejście, którego podstawą jest nawiązanie więzi z każdym uczniem, będące punktem wyjścia w procesie edukacyjnym. Jeśli dodamy do tego serdeczność i fachowość kadry, nauka języka obcego zapewnia nie tylko wszechstronny rozwój, ale staje się formą przyjemności, z której korzystać można na każdym etapie życia.

Tradycja w Szkole Well to nie tylko lata doświadczeń. To również silne więzi emocjonalne, które świadczą o tym, że jest to naprawdę wyjątkowa szkoła. Przykładem mogą być obecni pracownicy szkoły, którzy niegdyś sami zdobywali w niej wiedzę i umiejętności językowe, a także dawni uczniowie, którzy dziś przyprowadzają do niej swoje dzieci. Nie jest dziełem przypadku fakt, że każdego roku systematycznie rośnie liczba uczniów. Popularność Szkoły Well to wynik umiejętnego wykorzystania zebranych doświadczeń i znakomitych rezultatów, które udało się osiągnąć w minionych latach.

Zajęcia w Szkole Well są prowadzone w niewielkich 6–7-osobowych grupach, dzięki czemu każdy uczeń ma szanse poczuć się wyjątkowo, a lektor – dokładniej poznać jego preferencje, indywidualne zdolności i oczekiwania. Nowoczesne metody nauczania gwarantują, że uczeń nabywa płynności w mówieniu, pisaniu i redagowaniu tekstów, opanowuje też sztukę czytania ze zrozumieniem, efektywnego stosowania reguł gramatycznych oraz rozumienia ze słuchu. A wszystko to w bezstresowej atmosferze, z wykorzystaniem najnowszych technik audiowizualnych czy systemów interaktywnej zabawy.

Szkoła Well jest otwarta na wszystkich uczniów powyżej piątego roku życia. Co ważne, nie ma górnej granicy wieku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tej samej szkole uczyły się dzieci, ich rodzice, a nawet dziadkowie. W ten sposób i dorośli mogą zadbać o własny rozwój, dając dodatkowo przykład swoim pociechom, że na naukę nigdy nie jest za późno. Zresztą kursy dla osób dorosłych są odpowiedzią na zapotrzebowanie w tym względzie, gdyż rodzice, którzy zapisywali dzieci do Szkoły Well, sami chcieli skorzystać z efektywnych form nauczania. Dzięki temu kursy językowe stają się prawdziwie rodzinną pasją, która przynosi zarówno wiele radości, jak i wymiernych korzyści.

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany