Together Magazyn » Aktualności » Hanlo – własny dom w zasięgu ręki

Hanlo – własny dom w zasięgu ręki

Dom zapewnia poczucie pewności jutra i zdrową, naturalną stabilizację, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy. Wbrew pozorom, spełnianie marzeń o posiadaniu własnego domu nie musi być utopią. Najlepszym tego dowodem jest oferta firmy Hanlo, dzięki której zdecydowanie łatwiej jest przeobrazić plany w rzeczywistość.

Jak zacząć…?

Aby się przekonać, że rozwiązania proponowane przez firmę Hanlo są trwałe, niezawodne i godne zaufania, wystarczy odwiedzić dom modelowy w Jagatowie, nieopodal obwodnicy Trójmiasta. Po wcześniejszym umówieniu się można również obejrzeć zrealizowane już inwestycje w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Tczewie czy Ustce. Konsultanci firmy Hanlo z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Warto wspomnieć, że wysoką jakość domów potwierdza członkostwo w Związku Ochrony Jakości Niemieckich Domów Gotowych. Długoletnia gwarancja (30 lat) i rękojmia (5 lat) są dowodem, że firma Hanlo nie uznaje kompromisów w zakresie jakości swoich wyrobów.

Wsparcie od pierwszej wizyty

Droga do osiągnięcia celu, jakim jest posiadanie własnego domu, może się wydawać skomplikowana. W końcu nie każdy musi być specjalistą w zakresie budownictwa. Jednak klienci firmy Hanlo już od pierwszej wizyty mogą liczyć na wydatne wsparcie, i to niemal w każdym zakresie. Architekci zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania, również z uwzględnieniem wielkości działki i zasobów finansowych. Ich usługi są wliczone w cenę inwestycji. Z kolei doradcy finansowi pomogą określić zakres zasobów własnych i poszukają optymalnej opcji kredytowania. Firma Hanlo będzie również służyć wsparciem przy uzyskaniu pozwolenia na budowę, doboru geodetów, geologów i kierowników budów. To samo dotyczy odbioru podwykonawczego czy wizji lokalnej działki budowlanej. Nie trzeba zatem znać się na budownictwie, aby rozpocząć wznoszenie własnego domu. Wystarczy zaufać specjalistom z firmy Hanlo!

Można szybciej!

Inwestycje zrealizowane przez firmę Hanlo są dowodem na to, że budowa domu nie musi być procesem rozciągniętym w czasie na wiele miesięcy. Jak to możliwe? W miejscowości Freiwalde, 40 km na południe od Berliner Ring – w nowoczesnej, całkowicie zautomatyzowanej fabryce – powstają gotowe komponenty domów modułowych z wysokiej jakości materiałów. Sama produkcja jest prowadzona z zachowaniem najbardziej rygorystycznych standardów. Następnie gotowe komponenty są przewożone wprost na działkę inwestora, gdzie czeka już ekipa montażowa Hanlo wraz z kierownikiem budowy. Jak mogło się przekonać już ponad 30 klientów tej firmy w Polsce, montaż przebiega niezwykle sprawnie i solidnie. W ciągu zaledwie jednego dnia jest możliwe zamknięcie powierzchni parteru i wzniesienie konturów całego domu. Własny dom w dwa lub trzy dni? Tak, to możliwe!

Cel do osiągnięcia

Każdy cel można osiągnąć, jeśli mamy do dyspozycji właściwych doradców i specjalistów. Wybierając kompleksowe usługi firmy Hanlo, zyskujemy gwarancję, że nasz wymarzony dom jest naprawdę w zasięgu ręki. I to szybciej i sprawniej niż można by przypuszczać! Wystarczy odpowiednie wsparcie oraz fachowa pomoc. Warto dołączyć do tysięcy zadowolonych klientów w Polsce, Norwegii i Niemczech, którzy na co dzień cieszą się z własnego domu wzniesionego z firmą Hanlo.

Szczegółowe informacje na temat oferty firmy Hanlo można uzyskać, odwiedzając stronę internetową www.hanlo.pl.

Oceń