Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Szampon, który odpowiada twoim potrzebom. Poznaj Fructis Goodbye Damage
Szampon, który odpowiada twoim potrzebom. Poznaj Fructis Goodbye Damage

Szampon, który odpowiada twoim potrzebom. Poznaj Fructis Goodbye Damage

FRUCTIS GOODBYE DAMAGE – innowacyjna seria kosmetyków do pielęgnacji włosów, pozwoli ci znów poczuć się pięknie. Zmień suche i zniszczone włosy na piękne, pełne blasku, odżywione i odprężone. Daj moc włosom z FRUCTIS GOODBYE DAMAGE.

Poznaj moc formuły FRUCTIS GOODBYE DAMAGE

Wiodąca marka, od lat zajmująca się produkcją kosmetyków m.in. do pielęgnacji włosów, dziś wyszła z propozycją specjalnie ulepszonej formuły szamponów, masek i odżywek Garnier FRUCTIS GOODBYE DAMAGE. Nowoczesna formuła kosmetyków z keraphyllem i olejkiem z owoców amli wnika we włosy, naprawiając uszkodzenia i uzupełniając ubytki. Codzienne stosowanie szamponów i masek FRUCTIS GOODBYE DAMAGE zapewnia włosom ochronę, uszczelniając je na zewnątrz, dzięki czemu stają się bardziej odporne na działanie takich czynników jak niebezpieczne, szkodliwe dla komórek włosa promienie UV oraz intensywne, wzmożone zabiegi fryzjerskie przy użyciu farb koloryzujących, prostownic, mocnych suszarek i szczotek. Terapia uszkodzeń z FRUCTIS GOODBYE DAMAGE to przede wszystkim przywrócenie włosom miękkości i blasku już po pierwszej aplikacji szamponu, maski, serum FRUCTIS GOODBYE DAMAGE.

Postaw na szampon wzmacniający Garnier FRUCTIS GOODBYE DAMAGE z nową formułą

Szampon wzmacniający z serii FRUCTIS GOODBYE DAMAGE to intensywna pielęgnacja włosów, które wymagają natychmiastowej pomocy, bowiem narażone są na szczotkowanie, farbowanie i wysoką temperaturę. Szampon, dzięki wyjątkowo skutecznej formule, działa już po pierwszym zastosowaniu, zapewniając włosom regenerację oraz głębokie wzmocnienie. Szampon FRUCTIS GOODBYE DAMAGE ma formułę wzbogaconą o Keraphyll i olejek z owoców amli, które wnikają we włosy, wypełniając ubytki, uszczelniając włosy i naprawiając zniszczone kosmyki. Taka kuracja przywraca włosom piękny, zdrowy wygląd, blask i jedwabistą miękkość.

Szampon, który odpowiada twoim potrzebom. Poznaj Fructis Goodbye Damage

Połącz działanie szamponu FRUCTIS GOODBYE DAMAGE z maską wzmacniającą, odżywką i serum z tej samej linii

Wyjątkową moc formuły FRUCTIS GOODBYE DAMAGE znaleźć można także w specjalnie opracowanej masce wzmacniającej FRUCTIS GOODBYE DAMAGE, która daje widoczny i trwały efekt już po pierwszych trzech aplikacjach kosmetyku. Zawarty w szamponie i masce FRUCTIS GOODBYE DAMAGE ekstrakt z olejku z owoców amli oraz keraphyll odbudowuje wszelkie uszkodzenia, jakich doznały włosy pod wpływem działania czynników zewnętrznych oraz chroni i uszczelnia je na przyszłość. W Innowacyjnie opracowaną formułę włączone są  białka z cytryny, witamina B3 oraz ekstrakty z owoców i roślin działające na włos, dodając mu siły. Regenerująca substancja roślinna z owoców amli, bogata w witaminy A i E, garbniki i flawonoidy, nawilża, odbudowuje uszkodzone włosy, regenerując je i naprawiając od zewnątrz.

Natomiast połączone działanie odżywki i szamponu FRUCTIS GOODBYE DAMAGE pozwala naprawić m.in. roczne szkody wywołane przede wszystkim działaniem promieni UV już po pierwszych trzech aplikacjach. Moc formuły FRUCTIS GOODBYE DAMAGE to wzmocnienie włosów na całej ich długości dzięki ekstraktom z oleju amla. W tradycyjnej medycynie indyjskiej owoce amla uważane są za jedne z najpotężniejszych substancji regenerujących. Bogate w olejek amla serum FRUCTIS GOODBYE DAMAGE to ratunek dla włosów podatnych na rozdwajanie końcówek. Jego specjalnie opracowana formuła ma właściwości intensywnie regenerujące, zwiększające gęstość i grubość włosów, pozostawiając jednocześnie cudowny, owocowy zapach. Szampon z serii FRUCTIS GOODBYE DAMAGE wraz z maską, serum i odżywką to widoczny efekt odżywienia już po pierwszym użyciu.

Oceń