Together Magazyn » Aktualności » Świętuj z nami urodziny! Moc atrakcji czeka w maju w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk

Świętuj z nami urodziny! Moc atrakcji czeka w maju w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk

 

Sesja zdjęciowa w klimacie latino, fontanna czekolady dla fanów słodkości czy kreatywne warsztaty dla dzieci – między innymi takie atrakcje czekają w maju na gości Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Z okazji 20. urodzin Centrów Handlowych Auchan w Polsce JUŻ DZIŚ w wybranych sklepach będzie też można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów, a na wszystkie panie czekają porady stylistki. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

Maj pełen będzie niezwykłych atrakcji. Urodzinowe niespodzianki rozpoczną się już 7 maja, kiedy to na gości galerii handlowej czekać będzie wyjątkowy kącik fotograficzny, w którym każdy będzie mógł wykonać pamiątkową fotografię. Dzięki rekwizytom takim, jak sombrero czy ponczo oraz wyjątkowemu tłu, każdy z pewnością poczuje latynoską, gorącą atmosferę.

Z kolei w sobotę 14 maja w pasażu galerii pojawi się niezwykła fontanna. Każdy będzie miał okazję zasmakować różnorodnych owoców zamoczonych w płynnej czekoladzie.

Niezwykła atrakcja czekać będzie również na wszystkie panie. W sobotę 21 maja będą one mogły zasięgnąć porad profesjonalnej stylistki. Zaprezentuje ona przykładowe stylizacje, doradzi i porozmawia ze wszystkimi zainteresowanymi paniami na temat letnich kreacji.

Dodatkowo w weekend 21 i 22 maja wybrane sklepy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk zaoferują swoim klientom wyjątkowe urodzinowe promocje i rabaty. W atrakcyjnych cenach będzie można nabyć sportową odzież w salonach Ka Sport czy City Sport, buty w CCC oraz dodatki. Rabaty sięgną nawet 50 procent!

Wśród urodzinowych atrakcji nie zabraknie również kreatywnych warsztatów plastycznych dla najmłodszych gości galerii handlowej. W sobotę 28 maja pod czujnym okiem animatorów mali artyści stworzą własnoręcznie sombrero, marakasy oraz piniatę – tradycyjną urodzinową ozdobę ze słodyczami w środku.

Majowe atrakcje organizowane są z okazji 20. urodzin Centrów Handlowych Auchan w Polsce. Pierwsze z nich powstało w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą.

Urodzinowe wydarzenia odbędą się w maju w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

 

Oceń