Together Magazyn » Aktualności » Sopockie Perły 2022 – doceniamy turystykę! Rozpoczynamy IV edycję konkursu.
Sopockie Perły - Magazyn Together

Sopockie Perły 2022 – doceniamy turystykę! Rozpoczynamy IV edycję konkursu.

Od restauracji, hoteli i przestrzeni widowiskowych po produkty, wydarzenia czy inicjatywy społeczne.
Goście odwiedzający Sopot uraczeni zostają najrozmaitszymi atrakcjami, które umilają pobyt nad morzem. Różnorodna oferta turystyczna Sopotu sprawia, że rocznie przyjeżdżają tu tysiące turystów.

Pragnąc wyłonić i nagrodzić podmioty napędzające potencjał turystyczny miasta, już po raz czwarty Członkowie Sopockiej Organizacji Turystycznej (SOT) wraz z Kapitułą Konkursową wybiorą laureatów Konkursu Sopockich Pereł.

Sopckie-Perły

Nagrody główne w konkursie – 5 000 zł. do wykorzystania na działania promocyjne, przyznawane będą zwycięzcom, których przedsięwzięcia z zakresu rozwoju turystyki, wpisują się w jedną z następujących kategorii:

  • CSR w turystyce – za działania w nurcie społecznej odpowiedzialności biznesu
  • Gościnność – za najbardziej jakościową i kompleksową ofertę noclegową w Sopocie
  • Kulinaria – za najbardziej oryginalną ofertę kulinarną
  • Wydarzenie – za najlepszy sopocki event
  • Debiut – za sukces działalności rozpoczętej w Sopocie w danym roku konkursowym

Harmonogram konkursu

Zgłoszenia przyjmowane są od 3 października 2022 r.

Zwycięzców poznamy na Uroczystej Gali Sopockich Pereł 8 grudnia.

Poprzednie edycje

W ubiegłych latach w konkursie udział wzięły 134 podmioty. Nagrody dla najlepszych przedstawicieli branży turystycznej w Sopocie przyznano w pięciu kategoriach. Docenieni zostali ci, którzy wyróżnili się na tle gościnności czy oferty kulinarnej, ale również przysłużyli się ochronie środowiska, okazali się najbardziej nowatorscy czy przyjaźni dla turystów.

„Wysoka liczba zgłoszeń do udziału w kolejnych edycjach Sopockich Pereł pokazuje, że konkurs stał się pożądanym wyróżnieniem wśród Sopockich Przedsiębiorców, którzy kształtując branżę turystyczną kurortu, pragną przyciągać tu kolejnych gości. Szacunek oraz wyrazy uznania należą się wszystkim uczestnikom. To dzięki ich kreatywności, nieszablonowemu podejściu do biznesu i zyskaniu rosnącej sympatii gości, Sopot jest tak chętnie odwiedzanym miejscem– przyznaje Bartłomiej Barski, Prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Zgłoś swoje przedsiębiorstwo

Sopocka Perła” to jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie w branży turystycznej na Pomorzu, a jednocześnie rekomendacja i gwarancja najwyższego poziomu usług czy produktów. Weź udział już dziś!


Formularz konkursowy: https://visit.sopot.pl/konkurs-sopockie-perly-formularz/

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie: https://visit.sopot.pl/konkurs-sopockie-perly/

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Sopocka Organizacja Turystyczna (SOT),
a głównym partnerem Miasto Sopot. SOT zrzesza ponad 100 sopockich firm, które współpracują w celu rozwoju oraz promocji miasta Sopot jako uzdrowiska i miejsca atrakcyjnego turystycznie. Organizacja działa aktywnie na targach krajowych i zagranicznych, budując długotrwałe relacje z najważniejszymi partnerami biznesowymi.

Oceń