Together Magazyn » Aktualności » Premiera nowego BMW Serii 2 Gran Tourer + Piknik Rodzinny w BMW Zdunek Premium

Premiera nowego BMW Serii 2 Gran Tourer + Piknik Rodzinny w BMW Zdunek Premium

6 czerwca w salonie dealera BMW Zdunek Premium w Gdyni odbyła się rodzinna premiera nowego BMW Serii 2 Gran Tourer. Z tej okazji zorganizowano piknik rodzinny, a dla dzieci, które kilka dni wcześniej obchodziły Międzynarodowy Dzień dziecka przygotowano moc atrakcji m.in. dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, trampolinę, czekoladową fontannę, projekcję bajek oraz mnóstwo gier i zabaw. Gwoździem programu było jednak miasteczko drogowe, po którym poruszać się mogli jedynie uczestnicy, którzy otrzymali specjalne prawo jazdy.

Podczas gdy najmłodsi bawili się w asyście animatorów rodzice mogli przetestować debiutancki model BMW, który w udogodnieniach dla rodzin nie ma sobie równych. Funkcjonalny, przestronny, elegancki i sportowy – to najważniejsze cechy Gran Tourer’a. Inteligentny napęd na cztery koła xDrive to gwarancja bezpieczeństwa oraz większa radość z jazdy. Nowy Gran Tourer to idealny samochód rodzinny oraz transportowy. Wyposażony został w 3 rzędy siedzeń ( 7 miejsc), wysoki dach i duże drzwi umożliwiające wygodne wsiadanie. Dzięki wyświetlaczowi BMW Head Up, kierowca nie musi już odwracać wzroku od drogi – istotne informacje transmitowane są bowiem na szybce projekcyjnej w polu widzenia kierowcy.

Gran Tourer to również technologia BMW TWIN POWER TURBO czyli nowe silniki benzynowe, większa moc i wydajność oraz niższa emisja spalin. Zużycie paliwa w cyklu miejskim zaczyna się już od 5,5 litra, a cena modelu od 108 900 zł.

Oceń