Together Magazyn » Aktualności » Ruszyło największe Zimowe Miasteczko w Polsce!

Ruszyło największe Zimowe Miasteczko w Polsce!

Płyta PGE Narodowego zamieniła się w arenę zimowej rozrywki. To wszystko za sprawą Zimowego Narodowego! Przez trzy miesiące, codziennie, goście mogą skorzystać z kompleksu lodowisk, spróbować emocjonującego zjazdu z lodowej górki, potańczyć na łyżwach, a także pograć w curling! Z kolei fani desek, rolek i longboardów mają przygotowaną swoją strefę – kryty „Skatepark Kinder Maxi King”.

 Już po raz trzeci PGE Narodowy zamienił się w Zimowe Miasteczko. Od 28 listopada do 1 marca, codziennie, goście mogą skorzystać z 3 lodowisk do jazdy rekreacyjnej, ponad 10-metrowej górki lodowej do zjeżdżania na pontonach i nowości tej edycji – toru do curlingu. Pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych będzie można posmakować curlingu – „wypuścić kamień i nauczyć się zamiatania”, w ramach tej wyjątkowej dyscypliny olimpijskiej.

Zimowy Narodowy to ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu! To miejsce do uprawiania sportów zimowych i rozrywki, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To wyjątkowa atrakcja dla wszystkich. Cieszę się, że zyskała ona uznanie gości. Co roku staramy się zaskoczyć ich czymś nowym. Sukces Zimowego Narodowego to zadowoleni klienci, których w ubiegłym roku było ponad pól miliona! Projekt został również zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami – Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards, z czego jesteśmy dumni – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

 Zimowy Narodowy to najbardziej spektakularna zimowa atrakcja stolicy. Bogaty program aktywności przyciąga na lodowiska całe rodziny. Z myślą o najmłodszych, na mniejszym lodowisku B, w weekendy odbywają się „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Instruktorzy ze szkółki „Ice&Fun”, przy dziecięcej muzyce i zabawie, uczą podstaw łyżwiarstwa.lodowisko2

– Zimowy Narodowy to dla PGE Narodowego jedno z najważniejszych wydarzeń. To projekt, którego zazdroszczą nam stadiony na całym świecie. Zimowe Miasteczko na naszej płycie tylko potwierdza, że nie jesteśmy wyłącznie obiektem piłkarskim, a areną wielofunkcyjną, która żyje przez cały rok. Obok niesamowitych atrakcji gwarantujemy wiele pozytywnych wrażeń i emocji – podkreśla Tomasz Półgrabski, prezes PGE Narodowego.

 W piątkowe i sobotnie wieczory, Zimowy Narodowy przygotował coś dla klubowiczów i fanów dobrej zabawy – „Disco Lodowisko z 4Fun.tv”, czyli jedyne w Warszawie taneczne szaleństwo … na lodzie.

Z kolei fani desek, rolek, longboardów, wrotek i elektrycznych monocykli mogą pojeździć lub podszkolić swoje umiejętności na warsztatach organizowanych w „Skateparku Kinder Maxi King”. Do końca Zimowego Narodowego kalendarz warsztatów będzie wypełniony po brzegi. Są one skierowane do początkujących i zaawansowanych, do dzieci i dorosłych. Ponadto codziennie można przyjść i pojeździć samodzielnie.

W ramach Zimowego Narodowego, już po raz drugi, przed PGE Narodowy powrócił „Warszawski Jarmark Świąteczny”. Pełne smaku, aromatu i świątecznego klimatu miasteczko znajduje się przy bramie nr 2. W każdy weekend od godziny 10.00 do 22.00 goście będą mogli spędzić magiczny, przedświąteczny czas rozkoszując się przysmakami oferowanymi przez wystawców. Tutaj też będzie można zrobić świąteczne zakupy i znaleźć dla bliskich mikołajkowe upominki. W tygodniu Warszawski Jarmark Świąteczny jest czynny od godz. 15.00 do 22.00.

Oceń