Together Magazyn » Dom » Prosty sposób na Twoje wnętrze

Prosty sposób na Twoje wnętrze

Kolekcja Simple powstała po to, by żyło się łatwiej. Od momentu urządzania wnętrza, po każdy zwyczajny dzień i każdą noc.

Simple wpisuje się w coraz popularniejszy trend slow life. To minimalizm, który daje maksymalnie dużo radości z doświadczania życia, a nie z posiadania i otaczania się kolejnymi przedmiotami. Możemy mieć mniej i jednocześnie mądrzej.

Projektantka Marta Krupińska przed przystąpieniem do pracy przeprowadziła badania zachowań ludzi w ich domach. Proces tworzenia Simple nie był prosty, ale efekt jest doskonale prosty. Każda bryła została dogłębnie przemyślana, obliczona, zmierzona i sprawdzona. Każdy mebel spełnia tyle funkcji, ile dzisiejszy świat może mu narzucić. Stolik nocny nie jest tylko miejscem na książkę i szklankę z wodą, ale dodatkowo podładuje telefon (nie szpecąc kablami) i dyskretnie oświetli nocą pokój.

Simple to nie tylko swoboda życia, ale to także swoboda urządzania. Projektantka stworzyła wiele możliwych konfiguracji zestawiania korpusów i frontów, dbając jednocześnie o to, żeby każde zestawienie było zgodne ze sztuką aranżacji i „pilnowało” estetyki wnętrza.

Projektowanie wnętrza z meblami Simple jest proste, a jedyne, co może się nie udać, to popełnienie jakikolwiek błędu. Konfigurowanie to cztery proste kroki: wybór korpusu mebla, wybór frontów, dobór uchwytów, a na końcu rodzaju nóżek. Potem zostaje już czas na zachwyt. Sprawdź jak to działa w intuicyjnym konfiguratorze elektronicznym na vox.pl.

Z Simple możemy być spokojni o wygląd naszego domu, o praktyczną stronę mebli i o wygodę życia w ich otoczeniu. Życie powinno być właśnie takie proste!

Więcej na vox.pl

Oceń