Together Magazyn » Aktualności » Postaw na stół!

Postaw na stół!

To przy nim jest miejsce dla wszystkich i każdego z osobna. Wydawać by się mogło, że to zwyczajny przedmiot, a jednak stół gromadzi nas wokół siebie i to przy nim chcemy być razem. A ciepła, którym emanuje, inne meble mogą mu tylko pozazdrościć.

Niemal w każdym domu stół stanowi centralny punkt kuchni lub salonu. Wokół niego toczy się całe życie rodzinne, a czasem dołączają przyjaciele i znajomi. To wyjątkowy mebel, który sprawia, że spędzamy wspólnie czas, rozmawiamy, podejmujemy decyzje, śmiejemy się lub snujemy plany na przyszłość. Warto zastanowić się nad jego wyborem, aby służył nam przez długie lata.

Kwadratowy, prostokątny czy okrągły?

Stół powinien być dostosowany nie tylko do stylu naszego wnętrza, ale także do naszych nawyków i trybu życia. Jeśli rzadko przyjmujemy gości, nie warto inwestować w duży mebel. Przydatny może się okazać natomiast stół z okrągłym blatem, który można wygodnie ustawić na środku pomieszczenia. Sprawdzi się on również idealnie w łączonej przestrzeni salonu z kuchnią. Z kolei kwadratowy stół może nam zastąpić biurko i odpowiednio zaaranżowany, będzie stanowił doskonałe miejsce pracy. Swobodnie można go także dostawić do ściany, jeśli potrzebujemy więcej miejsca w pomieszczeniu. W kolekcji Balance od VOX znajdziesz stoły w trzech kształtach. Solidne drewniane nogi zapewnią stabilność, a odporny na zarysowania i wysoką temperaturę blat to trwałość na lata.

Poukładaj do stołu

W większym salonie czy jadalni potrzebujemy mebla, który pomoże nam zorganizować tę przestrzeń i będzie gotowy na niespodziewanych gości. Stół z kolekcji Lori wygodnie i pod ręką przechowa wszystko, co się przyda do nakrycia stołu: np. dekoracje, świece, obrusy, serwetki. Schowek pod blatem można dodatkowo wyposażyć w praktyczne organizery, by zawsze panował ustalony przez nas porządek. Wygodny mechanizm sprawia, że z rozsunięciem stołu bez problemu poradzi sobie jedna osoba.

Twoje miejsce

Jeśli wymagamy od stołu, aby z jadalnianego błyskawicznie zmienił się w biurko albo miejsce do prac manualnych i zabawy z dziećmi, idealnym wyborem będzie 4 You. Jest ergonomiczny, nowoczesny i uniwersalny. Zaokrąglone krawędzie są bezpieczne dla dzieci, a podwójne blaty przechowają laptop lub podręczniki. Funkcjonalna wnęka pośrodku stołu pomieści zarówno zielnik, jak i kable czy ładowarki. Wystarczy tylko wybrać jeden z rozmiarów 4 You, najlepiej dopasowany do Twojej przestrzeni.

Oceń