Together Magazyn » Aktualności » Producent butelek plastikowych Rosinski Packaging
butelki plastikowe

Producent butelek plastikowych Rosinski Packaging

500 pracowników, dwie fabryki w Polsce, ponad 100 maszyn – oto Rosinski Packaging, firma, która zasłużyła sobie na opinię stabilnego producenta wyrobów z tworzyw sztucznych. Ten producent butelek plastikowych, dzięki poszerzaniu wiedzy i nabywaniu doświadczenia, doskonaleniu technologii oraz zrównoważonej produkcji ekologicznych rozwiązań, z powodzeniem działa na rynku już od kilku dekad.

1. Producent butelek plastikowych Rosinski Packaging: historia firmy

2. Co warto wiedzieć na temat Rosinski Packaging?

3. Produkcja opakowań plastikowych dla wielu branż

Początki, niezależnie od branży, bywają trudne. Ale gdy firma prężnie działa na rynku przez kilka lat, a nawet kilka dekad, świadczy to o tym, że doskonale wie, co robi, a jej działanie wyróżnia się jakością. Nie wierzysz? Przyjrzyjmy się zatem wspólnie działalności Rosinski Packaging.

1. Producent butelek plastikowych Rosinski Packaging: historia firmy

Początki firmy Rosinski Packaging sięgają roku 1981 (ale obecna firma Rosinski Packaging, działa od 1984 roku). Już wtedy, powstała w Bielsku-Białej firma, związała się z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Kolejne lata działalności przyniosły natomiast rozwój działalności i kolejne sukcesy. A wszystko zaczęło się od małych-wielkich kroków: rozbudowy parku maszynowego, który pozwolił na zwiększenie zatrudnienia. W 2015 roku firma posiada drugi zakład produkcyjny opakowań z tworzyw sztucznych, który znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Producent butelek plastikowych Rosinski Packaging postrzegany jest obecnie jako stabilny, sprawdzony producent wyrobów z tworzyw sztucznych. Rosinski Packaging dba o środowisko naturalne, a przy tym nieustannie się rozwija, osiągając sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym. Jakość wyrobów firmy jest wysoko ceniona – tak w Polsce, jak i za granicą.

2. Co warto wiedzieć na temat Rosinski Packaging?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, firma Rosinski Packaging produkuje opakowania plastikowe i nakrętki. Co istotne dla klientów, przez kilkanaście lat firma wprowadzała i udoskonalała kolejne urządzenia, dzięki którym produkowano butelki plastikowe (np. butelki PET). Były one również wykorzystywany do produkcji opakowań plastikowych, opakowań kosmetycznych, kanistrów, nakrętek, a także pozostałych produktów z tworzyw sztucznych.

W parku maszynowym Rosinski Packaging, w którym produkuje się m.in. opakowania plastikowe, znajdują się m.in. maszyny rozdmuchowe, jak i wtryskarki o imponujących wydajnościach. Wykorzystanie nowych technologii sprawia, że Rosinski Packaging – producent opakowań plastikowych, może zwiększyć wydajność pracy, przy jednoczesnym zachowaniu jakości produkcji (potwierdzonej systemami zarządzania jakością).

Co istotne z punktu widzenia klienta, firma dba nie tylko o rozwój i jakość produktów, ale i środowisko naturalne. Dlatego zajmuje się produkcją butelek R-HDPE, jak i pozostałych opakowań wykonanych przy użyciu tychże materiałów.

3. Produkcja opakowań plastikowych dla wielu branż

Zachowane wysokiej konkurencyjności dla odbiorców firmy to jeden z priorytetów Rosinski Packaging. Firma produkuje opakowania z tworzyw sztucznych, które trafiają m.in. do przemysłów: chemicznego, spożywczego, farmaceutycznego czy kosmetycznego. Zajmuje się również produkcją opakowań dla branży motoryzacyjnej oraz ogrodniczej.

Dzięki swojej działalności, wiedzy, rozwojowi i doświadczeniu, Rosinski Packaging od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów – zarówno tych na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych.

Oceń