Prezent prezentowi nie jest równy, a jedyne co nas ogranicza, to własna wyobraźnia i pomysłowość. Szukacie podarunku dla mamy, córki, siostry, teściowej, szwagierki czy przyjaciółki? Mamy dla Was propozycję idealną — voucher na makijaż permanenty do Metamorphosis? Taki prezent to znacznie więcej niż prezent.

Poznaj Metamorphosis

Salon Metamorphosis stworzyła Karolina Konkiel – licencjonowana kosmetolog, mgr edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia, a przede wszystkim Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym 2016. Salon przez 9 lat swojego istnienia zdobył rzesze Klientek, nie tylko w Trójmieście, ale nawet za granicą. Karolina Konkiel oraz jej zespół to perfekcjonistki, które w swojej pracy wyznają dwie podstawowe zasady. Po pierwsze wykonują tylko i wyłącznie zabiegi, których efektem jest naturalnie wyglądający makijaż. Po drugie – ze swojego salonu nie wypuszczają niezadowolonych Klientek.

Metamorphosis specjalizuje się w makijażu permanentnym brwi, ust, powiek, jak również pigmentacji medycznej, naprawczej czy w laserowym usuwaniu makijażu. Bez względu na wybraną usługę, zawsze można spodziewać się profesjonalnego podejścia, pracy na produktach najwyższej jakości oraz perfekcyjnego makijażu.

-

Z duchem czasu dla czasu

Makijaż permanentny od kilku lat cieszy się nieustającą popularnością, a jego techniki z sezonu na sezon są udoskonalane. Dziś profesjonalnie wykonany makijaż trudno odróżnić od natury. Jednak atutem makijażu nie są jedynie nowe gęste brwi, pełne usta czy pięknie podkreślone oko, bo za nimi idzie znacznie więcej. Przede wszystkim oszczędność czasu – koniec z poświęcaniem każdego poranka paru, czy nawet parunastu minut na codzienny make up. Lekki podkład, tusz do rzęs i gotowe! Jeśli chcesz oferować bliskiej osobie więcej czasu i lepsze samopoczucie, voucher będzie idealnym świątecznym prezentem.

Makijaż permanentny – ale po co?

Makijaż przeprowadzony przez doświadczoną linergistkę potrafi podkreślić piękno rysów twarzy, a także ukryć czy zniwelować drobne mankamenty urody. Odpowiednio podkreślone brwi dodają charakteru twarzy, odmładzają ją i nadają jej wyrazistości. Kontur ust po zabiegu jest wyrównany, usta wydają się pełniejsze, a dzięki równomiernie rozprowadzonemu pigmentowi – także jędrniejsze. Z kolei kreski na powiekach otwierają oko, optycznie pogrubiają linię rzęs, mogą również delikatnie optycznie unieść opadające kąciki oczu.

Warto wiedzieć

Chociaż makijaż permanentny jest bezpiecznym zabiegiem, są przeciwwskazania, do których z całą pewnością warto się stosować. Dlatego zabiegu nie wykonuje się u osób, u których występują infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze. Termin ewentualnego zabiegu warto przełożyć, jeśli skóra jest uszkodzona w miejscu pigmentowania. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest również ciąża oraz okres laktacji. Zabiegu nie wykonuje się także u osób w trakcie radio- czy chemioterapii.

Najlepszy prezent od Metamorphosis

Voucher do Metamorphosis to więcej niż makijaż. To więcej niż zaoszczędzony czas. To często także większe poczucie pewności siebie, wyższa samoocena i szansa na bardziej przychylne spojrzenia na siebie. To także chwila relaksu i czasu poświęconego tylko sobie. Voucher do Metamorphosis to idealny prezent dla każdej kobiety.

https://www.permanentnygdansk.pl/