Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Pragniesz nauczyć się czytać mapy ludzkich dusz?
elia-pellegrini-VokNqsZyOk-unsplash

Pragniesz nauczyć się czytać mapy ludzkich dusz?

Zagłębienie się w te tajemnicze księgi jest niczym zwiedzanie ukrytych zakamarków ludzkich dusz. Czym są kroniki Akaszy i jakie informacje można w nich znaleźć? Dowiesz się tego z naszego tekstu.

Nie wahaj się wejść do zagadkowego świata kroniki Twojej duszy

Dla osób zainteresowanych szeroko pojętą ezoteryką oraz numerologią, pojęcie kronik Akaszy nie jest z pewnością obce. Jednak, o ile samo hasło może budzić pewne skojarzenia, tak dokładne zrozumienie tego, czym są te wyjątkowe kroniki nie musi być już tak oczywiste. Chcąc zgłębić się w ich fenomen należałoby rozpocząć od poznania genezy samej nazwy. Termin „Akasza” wywodzi się ze starożytnego sanskryckiego języka Indii („ākāśa”) i tłumaczy się go najczęściej jako eter czy też duszę. Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju niewidoczna, acz odczuwalna i rozumiana w sposób metaforyczny przestrzeń, w której znajdują się wspomnienia oraz przeżycia każdej ludzkiej duszy. W tych fascynujących księgach znajdują się zapisy dotyczące wszystkich wydarzeń i przeżyć, które miały miejsce w przeszłości, a także tych dziejących się na bieżąco, w teraźniejszości. Odnajdziemy w nich również odniesienia i prognozy dotyczące przyszłości. Dostęp do informacji zawartych w tych fascynujących rejestrach może mieć każdy, kto nauczył się czytać kroniki.

Do czego mogą się przydać informacje z kronik?

Wielu z nas boryka się z zablokowaną energią życiową, z powracającymi na okrągło problemami, których w żaden sposób nie da się wytłumaczyć, a tym bardziej rozwiązać. Umiejętność odczytywania informacji zawartych w kronikach Akaszy może okazać się pomocna w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz problemy których doświadczamy. Bez względu na to, czy borykasz się z zawodami miłosnymi czy też poszukujesz źródeł inspiracji oraz nowej energii – te fascynujące kroniki oraz wiedza w nich zawartą mogą okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Można pokusić się o stwierdzenie, że te wyjątkowe księgi są jakby mapą każdego człowieka, która wskazuje odpowiednią drogę powrotną do zagubionej gdzieś równowagi życiowej. Wiedza zawarta w kronikach dostępna jest tak naprawdę dla każdego. Warunkiem jest tylko zdobycie umiejętności dotyczących ich prawidłowego odczytywania.

Gdzie zdobyć wiedzę z zakresu czytania kronik?

Praktyczny kurs prowadzony przez doświadczonych nauczycieli to doskonała okazja do zagłębienia się w tajniki kronik. Podczas takiego kursu można zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu czytania i analizy informacji zawartej w tych zagadkowych mapach naszych dusz. Zdobyte w ten sposób umiejętności mogą być początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu. Kroniki Akaszy umożliwiają też odkrycie drzemiących w nas potencjałów. Taki rozbudowany kurs czytania kronik oferuje między innymi szkoła numerologii założona przez Olgę N Stępińską.

Oceń