Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Poznaj sposób na sukces włoskiej marki kosmetyków Davines!
wlosy

Poznaj sposób na sukces włoskiej marki kosmetyków Davines!

Obecnie półki w sklepach uginają się pod ciężarem kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Są to lokalni producenci, niewielkie, rodzinne manufaktury, ale także światowi giganci. Wśród nich znajduje się włoska marka Davines, która nad produktami do włosów pracuje już od 1983 roku. Co sprawia, że ich kosmetyki zaliczane są do grupy premium, a konsumenci tak chętnie po nie sięgają?

Nauka od podstaw?

Tak! Zanim użytkownicy odkryli skuteczność kosmetyków Davines, a marka zyskała międzynarodowy rozgłos, producent rozpoczął swoją przygodę z tym sektorem w laboratorium badawczym. 

Tym samym mają oni za sobą wiele lat dokładnych testów i prób, co zaowocowało innowacyjnymi rozwiązaniami i unikatowymi połączeniami aktywnych składników. Tak oto na rynku pojawiły się kosmetyki do pielęgnacji włosów, w pierwszej kolejności skierowane do renomowanych salonów kosmetycznych na całym świecie. 

Dziś kosmetyki Davines są ogólnodostępne, a ich cena, szczególnie w drogeriach online, jest bardzo przystępna. W związku z tym nawet w domowym zaciszu jesteś w stanie zapewnić swoim włosom i skórze pielęgnację na poziomie salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

Zadbaj kompleksowo o włosy z kosmetykami Davines!

Produkty od Davines to przede wszystkim szampony i odżywki, których skład został opracowany tak, by sprawdzały się przy poszczególnych rodzajach włosów. Unikalne formuły zapewnią twoim kosmykom kompleksową pielęgnację, w zależności od ich potrzeb: nawilżą, zwiększą ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi jak promieniowanie UV czy mróz, ułatwią rozczesywanie oraz wzmocnią strukturę włosa. 

Jednak wśród oferty marki znajdziesz także, między innymi:

  • spray do stylizacji włosów,
  • mleczko do pielęgnacji włosów,
  • olejek do pielęgnacji włosów,
  • glinkę do stylizacji włosów,
  • krem do pielęgnacji skóry,
  • maskę do pielęgnacji włosów.

Ponadto producent zadbał także o specjalną linię kosmetyków dla włosów kręconych. Dzięki temu, z dużym prawdopodobieństwem, wśród produktów Davines, coś dla siebie znajdą posiadacze każdego typu kosmyków.

Co sprawia, że kosmetyki Davines są tak skuteczne?

Marka od lat łączy innowacyjne receptury i zaawansowane technologie przede wszystkim z naturalnymi składnikami. Dzięki temu udało się im stworzyć kosmetyki przyjazne środowisku, których działanie oparte jest na kilku podstawowych substancjach aktywnych, naturalnego pochodzenia. 

Olejek roucou pozyskiwany z drzewa rosnącego w Amazonii, ekstrakty z żółtego melona, idealnie skomponowana grupa witamin – wszystko to wpływa na skuteczność produktów od włoskiego producenta kosmetyków do włosów. 

Krótki i naturalny skład, bez szkodliwych substancji chemicznych, które obciążają i nierzadko uczulają oraz jeszcze bardziej niszczą strukturę włosa, sprawia, że kosmetyki Davines doskonale wpisują się w ekologiczny nurt kosmetyków spod szyldu EKO. 

Bezpieczne dla środowiska?

Tak! Davines działa zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju. Co to oznacza? Składniki pochodzenia naturalnego pozyskują z zachowaniem bioróżnorodności gatunków roślin. Do tego korzystają z energii, pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł.  

Ponadto opakowania kosmetyków wytwarzane są z materiałów w pełni zdatnych do recyklingu, pochodzących z odnawialnych źródeł, a ilość surowców, stosowanych do produkcji zewnętrznych kartonów także została ograniczona do minimum. 

Szukasz marki z kosmetykami do pielęgnacji i stylizacji włosów, która działa zgodnie z duchem EKO, a przy tym produkuje preparaty z naturalnym składem? W takim razie koniecznie zwróć uwagę na włoskiego giganta Davines.

Oceń