Together Magazyn » Styl życia » „Pomóż dzieciom z Afryki i spełnij marzenie Dominiki” – koncert charytatywny, 7.09.2014, Piwiarnia Warecka, Gdańsk

„Pomóż dzieciom z Afryki i spełnij marzenie Dominiki” – koncert charytatywny, 7.09.2014, Piwiarnia Warecka, Gdańsk

Udany koncert nie musi być imprezą typowo komercyjną. Mogli się o tym przekonać uczestnicy koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Dominikę Błażewicz. Osoby, które uczestniczyły w tej imprezie, doskonale wiedziały, jaki jest jej cel. Warto jednak przypomnieć, że całkowity dochód zostanie przeznaczony na wyjazd misyjny do odległej Zambii w celu pomocy tamtejszym dzieciom. Dominika Błażewicz będzie pomagać w przedszkolu, w ubogiej dzielnicy Lusaki – Lindzie.

Koncert „Pomóż dzieciom z Afryki” został zorganizowany w Piwiarni Wareckiej, w niedzielę 7 września br. w Gdańsku. Wstęp był możliwy po wykupieniu „cegiełki” w cenie 5 zł. Dodatkowo goście mogli zasilać dowolnymi kwotami puszki, które były wystawione w trakcie imprezy. Ostatecznie udało się uzbierać niemałą kwotę – 1686 zł. Dzięki pomocy ludzi dobrej woli marzenie Dominiki Błażewicz jest więc coraz bliższe spełnienia. Kameralną atmosferą Piwiarni Wareckiej zawładnęła dobra muzyka i śpiew. Można było usłyszeć zarówno ciekawe autorskie kompozycje różnych wykonawców, jak i dobrze znane, lubiane covery w nowych aranżacjach. Publiczność mogła więc spędzić przyjemny wieczór w atmosferze muzycznego święta. Najważniejsze jednak, że całemu przedsięwzięciu przyświecał szczytny cel, a zebrane środki na pewno pomogą w jego realizacji!

Oceń