Together Magazyn » Aktualności » Pokój dla nastolatka: komfortowy, kolorowy, kreatywny

Pokój dla nastolatka: komfortowy, kolorowy, kreatywny

Potrzebujesz pomysłu na pokój młodzieżowy ? Premierowa kolekcja marki VOX – Concept błyskotliwie mieści wszystkie nastoletnie sprawy. A kiedy dziecko zapragnie zmiany, z łatwością wymienia się kolorowe fronty i nowy pokój gotowy.

Dziecięca fantazja nie zna granic, dlatego nowa kolekcja VOX jest otwarta na szybkie zmiany. Błękit, czerwień, szafran i dekor dębowy – wybierasz kolor frontu i nadajesz wnętrzu dowolny charakter. Mocny akcent zmienia wszystko.

Concept do pokojów dziecięcych i młodzieżowych zaprojektowany został w oparciu o proste podziały geometryczne. Całość wsparta na solidnych dębowych nóżkach nabiera lekkości, a lite drewno stanowi jednocześnie solidną podstawę dla mebli. Charakterystycznym elementem kolekcji są, pełniące funkcję uchwytu, silikonowe tulejki w otworach – kolorystycznie zgrane z barwą frontu. Concept to także komfort. Specjalnie wyprofilowany zagłówek łóżka jest gotowy na wielogodzinne spotkania z notatkami. Idealnie sprawdzi się też podczas wieczornego oglądania filmu na laptopie.

WYGODNE MIEJSCE DO NAUKI

Biurko to ważne miejsce w pokoju młodzieżowym. Zadbaliśmy o to, aby pracę ułatwiał duży, funkcjonalny blat, a pojemne szuflady pomieściły podręczne przybory szkolne. Brak prowadnic umożliwia zastosowanie szuflad jako pudełek, w których wygodnie można przechowywać wszystkie skarby i tajemnice. Szuflady posiadają blokadę zabezpieczającą przed wypadaniem. Nie zapomnieliśmy też o rozrywkach! W pokoju młodego gracza wszystkie elektroniczne cuda pomieści sprytna szafka RTV.

WSZYSTKO NA MIEJSCU

Szafy dwu- i trzydrzwiowe świetnie odnajdują się w małych i większych pokojach. Wyposażone w drążki, półki i szuflady, z powodzeniem pomieszczą wszystkie ubrania młodego człowieka. Dzięki systemowi cichego domku w drzwiach oraz szufladach korzystanie z mebla staje wygodniejsze i przyjemniejsze. W kolekcji występuje także komoda, szafka oraz regał, dzięki którym przechowasz wszystko, co potrzebne.

Oceń