Strona główna » Art. zewnętrzny » Plakaty w liście — najłatwiejszy sposób na przemycenie natury
photo--aedd

Plakaty w liście — najłatwiejszy sposób na przemycenie natury

Motywy związane z naturą od kilku lat zyskują popularność, według projektantów wnętrz w 2022 roku będą królować we wszystkich magazynach wnętrzarskich. W obliczu katastrofy klimatycznej i postępującego rozwoju przemysłu każdy człowiek w mieście marzy o powrocie do natury. Jeśli nie masz przestrzeni lub ręki do roślin, najlepszym rozwiązaniem na dodanie tego motywu do Twojego domu będzie plakat liście. Nie ma takiego wnętrza, do którego nie pasowałby motyw roślinny.

Plakaty w zielone liście — gdzie powiesić?

Zieleń to niesamowity kolor, już od samego spoglądania na przedmioty w takiej barwie człowiek czuje się lepiej. Jeśli w Twoim domu brakuje wyraźnych, dekoracyjnych elementów, a jednocześnie boisz się przytłoczenia przez ozdoby, plakat liście będzie najlepszym rozwiązaniem na dodanie przytulności. Czy jest coś, co lepiej przypomni nam o czekających nas wakacjach w tropikach niż widok palmy każdego ranka? W przypadku, gdy zależy Ci na delikatnym wzorze najlepiej wybierać te z eukaliptusem. Plakaty w liście eukaliptusa są zarówno skromne, jak i piękne. Dla odważnych i lubiących mocne motywy najlepsze będą wzory zajmujące całą ramę, które delikatnie przypominają tapetę ścienną. Do jakich wnętrz najlepiej sprawdzi się taka dekoracja? Zdecydowanie będzie doskonale harmonizować z pomieszczeniami urządzonymi w stylu skandynawskim, eklektycznym czy minimalistycznym. Bynajmniej nie powinniśmy się ograniczać modą, więc eksperymentuj i sam sprawdź gdzie najlepiej go zawiesić.

Minimalistyczne plakaty w liście

Dla miłośników minimalistycznego stylu najlepszym wyborem będą minimalistyczne plakaty w liście. To też świetny pomysł na prezent, ponieważ taki delikatny wzór w kolorach czerni i bieli będzie cudownie komponować się z każdą aranżacją. Jeżeli Twoje obecne mieszkanie jest urządzone głównie w bieli i chciałbyś ją przełamać, dobrym rozwiązaniem będzie plakat liście w barwach brązu. Doskonale zharmonizuje się z elementami drewna, tworząc spójną całość przypominającą nam o pięknie natury. Na większą ścianę, na przykład w salonie, możemy wybrać galerię składającą się zarówno z realistycznych zdjęć, jak i minimalistycznych, delikatnych szkiców. Minimalistyczne plakaty w liście sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach urządzonych w tym stylu, będą doskonałą dekoracją również we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich, eklektycznych, industrialnych, a nawet glamour. Są doskonałym sposobem na udekorowanie pustej ściany bez zagracania przestrzeni.

Oceń