Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Zawsze idealnie dobrana bielizna od CHANGE Lingerie

Zawsze idealnie dobrana bielizna od CHANGE Lingerie

Czy wiesz, że biust większości kobiet zmienia rozmiar średnio co 3 lata? Proces ten znacząco przyspieszają nawet niewielkie wahania wagi. Niestety nie wszystkie Panie mają tego świadomość i często sięgają po ten sam rozmiar biustonosza, który kupiły ostatnio i przedostatnio… W spirali błędu kobiety zapominają o tym jak świetnie można się czuć mając na sobie idealnie dobrany biustonosz. Wybierając bieliznę w odpowiednim rozmiarze zadbasz o zdrowie piersi, poprawisz swoją sylwetkę, nabierzesz pewności siebie a także poczujesz pełen komfort użytkowania.

Kupując bieliznę nie warto odruchowo sięgać po ten sam rozmiar „co zawsze”, bo lista negatywnych skutków źle dobranej bielizny jest długa. Najlepiej skorzystać z porad profesjonalnych brafitterek, które we wszystkich salonach CHANGE udzielane są bezpłatnie i nie wymagają wcześniejszych zapisów – przekonuje Marcelina Zięciak PR Manager marki Change Lingerie. Nieprawidłowo dobrany biustonosz powoduje wady postawy, sprzyja deformacjom i utracie jędrności biustu, wywołuje odczucie dyskomfortu i po prostu źle wygląda. Wśród najczęściej popełnianych przy doborze biustonosza błędów można wyróżnić:

    • 1. Za luźny obwód. Obwód biustonosza jest jedną z kluczowych kwestii, gdyż to właśnie na nim opiera się ciężar piersi. Powinien ściśle i równolegle przylegać do ciała. Za luźny obwód powoduje, że przesuwa się on ku górze na plecach, a biust z przodu opada lub wysuwa się z miseczek powodując dyskomfort. Ramiączka wrzynające się w ramiona także są efektem zbyt luźnego obwodu – jeśli obwód nie trzyma ciężaru piersi, wtedy muszą podtrzymywać go ramiączka. Jeśli obwód jest dobrze dobrany, ramiączka nie powinny się wrzynać.

  • 2. Za małe, za płytkie miseczki. Ciasne miseczki spłaszczają biust i powodują powstawanie nieestetycznych fałdek. Dodatkowo fiszbiny od strony pachy wbijają się w tkankę piersiową i deformują ją. Wieloletnie noszenie zbyt małych miseczek może skutkować przemieszczeniem się części piersi w stronę pachy – to, co wiele Pań uznaje za zbędny tłuszczyk.
  • 3. Za duże miseczki. Wybór za dużej miseczki sprawia, że biustonosz marszczy się i odstaje od piersi odznaczając się na ubraniach. Najczęściej dzieje się tak, gdy kobieta chudnie, a nadal nosi tę samą bieliznę.
  • 4. Zły fason. Czasami nawet najpiękniejsza sukienka nie prezentuje się na nas dobrze, podobnie jest z bielizną – nie każdy fason biustonosza jest odpowiedni do każdego biustu. Warto szukać swojego idealnego kroju, bo jak go odnajdziemy to stanie się on naszą drugą skórą i nada piersiom piękny kształt.
    Wbrew krążącej opinii wcale nie rozmiar 75C jest najpopularniejszym wśród Pań.

Z wieloletniej praktyki brafitterskiej mogę stwierdzić, że po profesjonalnym wymierzeniu to rozmiar 70F jest jednym z częściej występujących. Bielizna CHANGE Lingerie dostępna jest w szerokiej palecie rozmiarów biustonoszy, w obwodach od 60 do 100 i miseczkach A-M, która umożliwia perfekcyjne dopasowanie bielizny – mówi Agata Budniak brafitterka marki CHANGE Lingerie.

*****
CHANGE Lingerie to skandynawska marka bieliźniarska dostępna w ponad 200 salonach
w Europie, Azji i Ameryce Północnej, w tym w 20 salonach w Polsce. Bielizna CHANGE Lingerie jest różnorodna i kobieca. Urzeka kolorami, dopracowanymi detalami i subtelnymi koronkami.
Sprawdź świąteczne inspiracje prezentowe w katalogu online: http://ipaper.ipapercms.dk/ChangeofScandinavia/Polen/xmas-17/?page=1
CHANGE Lingerie w Trójmieście znajduje się w Galerii Bałtyckiej ( Poziom +1, naprzeciwko salonu Adidas/Reebok)

Pozostałe salony Change w Polsce:
Białystok (Galeria Jurowiecka), Bydgoszcz (Focus Park, Galeria Pomorska), Bytom (Agora),  Czechowice Dziedzice (CH Stara Kablownia), Kołobrzeg (Galeria Hosso), Kraków (Bonarka City Center, CH Czyżyny), Łódź  (Manufaktura, CH Port Łódź, Ptak Outlet), Nowy Sącz (CH Trzy Korony), Płock (Galeria Mazovia), Rzeszów (Galeria Rzeszów), Świnoujście (Galeria Corso), Toruń (CH Bielawy), Warszawa (Modo, Factory Ursus), Zielona Góra (Focus Mall).

Sklep online: http://change.shop.pl/

Oceń