Together Magazyn » Aktualności » Ostatnie spotkanie II edycji najmłodszego festiwalu przedsiębiorczości Biznes Junior

Ostatnie spotkanie II edycji najmłodszego festiwalu przedsiębiorczości Biznes Junior

Ostatnie spotkanie II edycji najmłodszego festiwalu przedsiębiorczości Biznes Juniora!

15 kwietnia w Inkubatorze przedsiębiorczości STARTER odbyło się już ostatnie spotkanie z II Edycji Trójmiejskiego Biznes Juniora. Uczniowie jak zawsze okazali się kreatywni i przedsiębiorczy! A co tym razem robiliśmy na spotkaniu?
Pierwszym zadaniem stojącym przez Juniorami było wspólne zdefiniowanie przedsiębiorczości, a także określenie cech przedsiębiorczego człowieka. Rozmawialiśmy o wpływie takich przedsiębiorczych cech na nasze życie.  Potem nadszedł czas na zaprezentowanie własnych planów na biznes. Kreatywność Juniorów jak zwykle przeszła wszelkie oczekiwania! Tematyka pomysłów na własny biznes rozciągała się od innowacyjnej stajni aż do internetowego sklepu, w którym jesteśmy w stanie zamówić produkty z prawie całego świata!

11103960_948729311812707_1277520675_n
Również swoją obecnością na Skype zaszczyciły nas również dziewczyny z PetBondCare – Kinga i Gabrysia!  A na koniec? To co tygryski lubią najbardziej! Nagrody  i dyplomy! Za udaną edycję i świetną współpracę dziękujemy  Fiszkom, Empik School , U7 , STARTEROWI , a także Business Linkowi.

Dziękujemy i gratulujemy również uczniom Szkoły Podstawowej nr 76 w Gdańsku!
Zapraszamy na kolejną edycję!

Oceń