Together Magazyn » Aktualności » Nowe rodzinne osiedla mieszkaniowe w Gdańsku
nieruchomosci-gdansk

Nowe rodzinne osiedla mieszkaniowe w Gdańsku

Nowe rodzinne osiedla mieszkaniowe w Gdańsku

Wielu z nas marzy o tym by móc zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu, które będzie wolne od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie będzie na tyle oddalone od kluczowych dla nas miejsc abyśmy musieli pokonywać każdego dnia wiele kilometrów. Z myślą właśnie o takich klientach powstaje osiedle Pastelowe. Miejsce to będzie idealne dla każdej rodziny, dla której liczy się jakość oraz innowacyjność. 

Osiedle Pastelowe

Osiedle pastelowe powstaje w nadmorskim Gdańsku, w oparciu o nowoczesne rozwiązania, które zapewnią przyszłym mieszkańcom wygodne życie za atrakcyjne pieniądze. Inwestycja jest realizowana przez Dekpol, który znany jest z niezwykle precyzyjnego wykonywania swoich prac. 

Wspomniane wyżej rodzinne osiedle mieszkaniowe to zespół pięciu budynków powstających na terenie Gdańska.  To nowoczesne osiedle powstało przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dzięki której zastosowaniu zostaną w znaczący sposób zredukowane koszty eksploatacji mieszkań. Aby to osiągnąć budynki będą wykorzystywały odnawialne źródła energii takie jak panele fotowoltaiczne, które zamieszczone będą na dachach nowo powstałych budynków. Dodatkowo mieszkania zostaną wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED. Zastosowanie takich technologii to także troska o środowisko. Dzięki takim rozwiązaniom mieszkańcy nie tylko będą sami oszczędzać, ale również zadbają o najbliższą okolice. 

osiedle-pastelowe-nieruchomosci

Nowoczesne osiedla charakteryzuje także duże bezpieczeństwo oraz wysoki standard dbania o naturę. W tym przypadku nie będzie inaczej. Osiedle Pastelowe będzie posiadało rozbudowany system monitoringu oraz wideo domofonów. W trosce o zdrowie mieszkańców wewnątrz budynków zostaną zamontowane nowoczesne lampy antybakteryjne oraz urządzenia zajmujące się dezynfekcją powietrza. Cały teren osiedla będzie również oświetlony za pomocą innowacyjnych latarni. 

Nowo powstałe budynki zaoferują przyszłym mieszkańcom szeroką gammę mieszkań do wyboru o różnym metrażu. Wachlarz metrażu mieszkań będzie się wąchał między 36 a 62m2. Taki przedział zapewnia wpasowanie się tego osiedla w różne potrzeby nowych mieszkańców, którzy będą mogli dostosować wielkości swojego wymarzonego mieszkania do aktualnych potrzeb jakie stawia przed nimi obecna sytuacja życiowa. Każde z mieszkań, które znajduje się na osiedlu Pastelowym zaprojektowano tak aby było jak najbardziej praktyczne i by dawało duże możliwości do kreatywnego zagospodarowania przestrzeni według każdego mieszkańca. Każdy kto zdecyduje się na zamieszkanie na tym wyjątkowym, nowoczesnym osiedlu rodzinnym będzie mógł dokonać własnej aranżacji swojego nowego mieszkania. 

Na tym nowoczesnym osiedlu nie zabraknie także przestrzeni ogrodowych.  Mieszkania parterowe będą bowiem posiadały dostęp do przydomowych ogródków, które są idealne do spędzania w nich wolnego czasu. Każdy z takich ogródków będzie mógł zostać w dowolny sposób zagospodarowany przez mieszkańców według ich potrzeb. Ci, którzy zdecydują się jednak zamieszkać w lokalach znajdujących się na wyższych kondygnacjach dostana do swojej dyspozycji przestrzenne balkony. Każdy z takich balkonów to również miejsce, które będzie idealne do zagospodarowania przez nowych mieszkańców, a także jest to punkt, z którego będziemy widzieć całe nowoczesne osiedle. 

osiedle-pastelowe-gdansk

Każdy kto zdecyduje się na zakup mieszkania na osiedlu Pastelowym może również liczyć na takie usługi jak współpraca z doświadczonymi projektantami, pomoc w koordynowaniu działań z wykończeniem mieszkania oraz precyzyjnie przeprowadzone prace wykończeniowe. Przed odbiorem mieszkania i samym wprowadzeniem istnieje również możliwość skorzystania z kompleksowego sprzątania. Dodatkowo nowo wprowadzeniu lokatorzy otrzymują dwunastomiesięczną gwarancje na wykonane usługi na terenie mieszkania. 

Powstające osiedle Pastelowe w Gdańsku to projekt innowacyjny pod każdym względem, który stawia na jakość swoich rozwiązań. Mieszkańcy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w tym wyjątkowym miejscu prócz nowoczesnego mieszkania będą mieć również dostęp to parkingu. 

Całość będzie znajdowała się w bliskim sąsiedztwie z punktami gastronomicznymi oraz sklepami spożywczymi.  Tak dogodna i spokojna lokalizacja zapewni każdemu mieszkańcowi nie tylko spokój, ale również szybki dostęp do najważniejszych artykułów. Komunikacja miejska również posiada w okolicy swoje przystanki zapewniające łatwy i bezpieczny transport do centrum miasta. 

nowe-nieruchomosci-gdans

Każdy kto zdecyduje się na wybór tego nowoczesnego osiedla będzie mógł liczyć na szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie odnajdzie spokój w zacisznej i pięknej okolicy zapewniającej izolację od miejskiego zgiełku. 

Warto zainteresować się tą inwestycją powstającą na terenie miasta Gdańsk. Ceny mieszkań na tak zaawansowanym technologicznie osiedlu są obecnie bardzo atrakcyjne. Osiedle to jest idealne dla młodych, ambitnych ludzi chcących zamieszkać w spokojnej okolicy wraz ze swoimi rodzinami.

Więcej informacji na temat osiedla Pastelowego.

Oceń