Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Nowe figurki i zabawki Super Zings dla dzieci
obraz---

Nowe figurki i zabawki Super Zings dla dzieci

Dobra wiadomość dla fanów zabawek kolekcjonerskich z figurkami! Właśnie pojawił się nowy zestaw od Magic Box o nazwie Kwatera Główna – Heroes Headquater. Bazę super bohaterów do obrony przed złoczyńcami czas postawić w stan gotowości! W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzeba do działania. Poza bazą w zestawie jest pojazd do zadań specjalnych, dwóch bohaterów i figurka Mr. King.

Figurki z super mocami

Hiszpańskie zabawki firmy Magic Box zdobyły wielu małych wielbicieli, odkąd pojawiły się polskim rynku. Figurki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3, roku życia. Prawdziwym hitem jest Super Zings – przedmioty codziennego użytku przekształcone w postaci super bohaterów i super złoczyńców. Dwie frakcje ścierają się ze sobą i biorą udział w różnych przygodach. Areną ich działań jest Kaboom City. Kolekcja składa się z postaci wielkości 3 centymetry i różnych przedmiotów oraz gadżetów w zależności od serii. Jeżeli nie znasz jeszcze zabawek i figurek Super Zings teraz jest najlepsza okazja, aby nadrobić zaległości.

Opinie rodziców – co mówią dorośli o zabawkach Magic Box?

Rodzice wyrażają się pozytywnie i dają bardzo opinie zabawkom z figurkami super bohaterów. Mają one renomę dobrze przemyślanych i dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Najbardziej entuzjastycznie nastawieni rodzice zauważają, że zabawki kolekcjonerskie pobudzają dzieci do aktywności i wspierają kreatywne myślenie. Super Zings rozbudzają dziecięcą wyobraźnię. Dzięki postaciom z super mocami smyki tworzą plany fantastycznych przygód bez zwykłych ograniczeń, panujących w realnym świecie. Dzieci mogą nie tylko snuć marzenia o byciu super bohaterem, ale także wymyślać zupełnie nowe scenariusze tej gry.

Najnowsza seria Super Zings – Kwatera Główna

W saszetkach dzieci znajdują gumowe figurki produktów codziennego użytku, które mają różne niesamowite kształty, jak np. jabłko lub dynia, zamek z piasku lub toster, frytki i pizza oraz wiele innych. Każda figurka posiada super moc super bohatera lub super złoczyńcy, dzięki której może walczyć z przeciwnikiem. Do figurek dobiera się domki i jest możliwość ich zamknięcia.

obraz---

Zestawy mają także kolekcje gadżetów np. sejf i pieniądze, sztabki złota, a także armaty wystrzeliwujące pociski. Niektóre zestawy wydają nawet dźwięki! Dzieci mogą bawić się w pizzerię  lub w posterunek policji. Najnowszy zestaw Super Zings to Kwatera Główna – Heroes Headquater.

Mr. King i super bohater oraz super złoczyńca

Kolekcje Super Zings nie są powiązane z żadną filmową przygodą, dlatego to wyobraźnia dzieci ożywia figurki i tworzy scenariusze. Może z tego właśnie powodu na premierę nowych serii dzieci czekają z taką niecierpliwością. Maluchy mają potrzebę kreować przygody dla swoich dobrych i złych bohaterów. Dodatkowo w każdej serii jest szansa na zdobycie złotej figurki! Każda nowa seria przynosi niespodzianki i coraz ciekawsze postaci oraz zabawki. Nie będziemy zdradzać całej tajemnicy, ale możemy powiedzieć, że w nowym zestawie jest Mr. King, a resztę musicie odkryć sami!

Partnerem materiału jest Neduo.

Oceń